Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2021-09-18 11:17:00 eye-2 3627   — comment 1

Вітренко та Єрмак досягли свого - віддають газ задешево або безоплатно олігархам

Про це заявив сам незаконно призначений на посаду голови "Нафтогазу" Юрій Вітренко.

"Ми уклали трирічні контракти з підприємствами теплокомуненерго (ТКЕ) і в межах цих контрактів ціна фіксується на рік, тому коливання спотових місячних чи добових цін не впливають на річні ціни", - сказав він. 

«Нафтогаз» готовий покривати всі відбори газу побутовими споживачами. Тобто «Нафтогаз» готовий надавати потрібний ресурс за фіксованою на рік ціною», – повідомив Вітренко. 

Людською мовою перекладаю - "підприємства теплокомуненерго" отримують газ від облгазів, що належать олігархам Фірташу, Коломойському та іншім. Вітренко та Єрмак по факту повернули механізм покладання спеціальних обов’язків (ПСО), коли зобов’язали НАК «Нафтогаз України» продавати блакитне паливо для підприємств теплокомуненерго (ТКЕ) за фіксованою ціною. Тобто облгази, тепер як і раніше, можуть брати газ та не платити за нього. Борги олігархів будуть покриватись грошима з бюджету, тому що прибутків немає, і залишити країну без газу не можна.

Єрмак та Вітренко досягли своєї мети, зробили з найбільшого платника податків в України - чорну діру часів Януковича с десятками мільярдів мінусу балансу. «Нафтогаз» цілий рік гарантовано віддає газ олігархам платять вони чи ні - байдуже.. Тому Фірташ та інші олігархи стануть багатішими на чергові два-три мільярди доларів за цей рік. Нагадаю, Зеленський списав 100 мільярдів гривень боргу Фірташа та інших олігархів-власників підприємств теплокомуненерго Вчора Зеленський віддав 100 млрд грн з наших кішень Фірташу та іншим олігархам

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma