Enigma Enigma

Юрко Антоняк

2019-11-29 10:23:57 eye-2 371   — comment 0

Віват, Фестиваль!

      

   

Пост-реліз

«Сурми звитяги» стали фестивалем кількох поколінь

«Сурми звитяги» стали фестивалем, в якому протягом його історії брали участь два покоління українців – про це розповіла в ході прес-конференції з нагоди 20-річчя фестивалю популярна українська телеведуча Леся Ваколюк. Вона пригадала, що саме завдяки фестивалю свого часу змогла вперше потрапити на сцену Львівської опери, що дало їй змогу згодом розпочати розпочати кар’єру телеведучої. З нею погодилась Ілона Ельтек, яка свого часу також перемагала у «Сурмах звитяги», а тепер в якості викладача Львівського музичного коледжу імені Станіслава Людкевича виводить на фестивальну сцену своїх учнів.
Отож 26 лютого на сцені Львівської опери відбувся гала-концерт переможців та учасників ХХ дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги», а перед його початком у фойє театру відбулось нагородження його переможців. За словами директора фестивалю Володимира Степанишина нагородження відбулось у 6 основних та 6 додаткових номінаціях, при цьому кожна номінації охоплює дві категорії учасників – молодша від 10 до 16 років та старша від 17 до 27 років. Унікальність фестивалю полягає ще й у тому, що він охоплює широкий спектр мистецьких напрямків – тут і оркестри, і вокально-інструментальні гурти, і солісти, і бардівська пісня, і сучасні та народні танці, і читці віршів, і художники.
Голова журі фестивалю знаний композитор Віктор Камінський розповів про те, за якими критеріями відбувалось нагородження учасників фестивалю.
Цього року Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль патріотичного мистецтва «Сурми звитяги» відзначає свій ювілей – 20 років. Фестиваль розпочинається з конкурсів, які відбуваються на рівні шкіл та позашкільних закладів. У рамках фестивалю відбувається ряд конкурсів, зокрема на найкращу живописну композицію, графічну композицію, листівку, декоративно-тематичну композицію; конкурс на найкращу героїко-патріотичну хореографічну композицію; конкурс авторської пісні; художнє читання; літературно-музичні композиції.

Прес-служба ХХ Всеукраїнського
дитячо-юнацького
фестивалю патріотичного мистецтва
«СУРМИ ЗВИТЯГИ»

Додаткова інформація про Фестиваль: 050-674-15-09 або syrcov@ukr.net

Студія інформаційних технологій "Текст медіа консалтинг"

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma