Enigma Enigma

blogabout

2019-11-07 20:56:38 eye-2 2438   — comment 0

вивчати англійську - не нудно!

Всі ми знаємо, як важливо володіти англійською мовою в наш час. Тому, щоб зробити це заняття цікавим, я підготувала добірку корисних ресурсів для вивчення англійської. Ними я користувалась і сама, тому рекомендую усім своїм знайомим, друзям і читачам мого блогу!:)

1. Forvo: база вимови. Якщо ви хочете навчитися вимовляти слова правильно, то це те що вам потрібно. За допомогою цього сайту у вас є можливість почути як розмовляють справжні носії мов! Крім англійської тут можна прослухати вимову слів на будь-який інший мови.

2. Сorrectenglish.ru. Граматика — найважливіший компонент у вивченні будь-якої мови. На цьому сайті простою мовою написано про граматику в англійській мові, є можливість проходити тести. Вся інформація надана в вкрай доступній та зрозумілій формі.

3. AudioEnglish.org — сайт завдяки якому можна почути як звучить справжня англійська мова! Діалоги носіїв мов на будь-яку тему: в готелі, на борту літака, в магазині, розмова по телефону.

4. Lingualeo.com — сайт для вивчення мови вкрай зрозумілий для будь-якого користувача. Ресурс дозволяє вчити слова і складати фрази, читати статті, прослуховувати пісні та дивитися відео з текстами до них, паралельно переводячи незнайомі слова.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma