Enigma Enigma

Olga Horoshkovska

2019-12-12 07:28:05 eye-2 2943   — comment 0

Візит кримських окупантів до Сербії

Вчергове спостерігаємо за спробами РФ легалізувати анексію Криму! Періодично російська влада запрошує в анексований Крим лояльних іноземців, іноді запрошує нібито «відомих» політиків чи експертів до себе.

Так, 4-7 грудня у Белграді з візитом перебували представники окупаційної адміністрації Криму, під час якого відбулися зустрічі з депутатами парламенту Сербії та конференція «Белградський діалог: конструктивні відносини з РФ та визнання волевиявлення народу Криму».

Нагадаю, що «вказане сприймається Україною як недружній акт, який порушує положення резолюції Генеральної Асамблеї ООН 68/262 від 27.03.2014 «Територіальна цілісність України» та кваліфікується як спроба Російської Федерації легітимізувати незаконну окупацію Автономної Республіки Крим»!

11 грудня МЗС України запросили тимчасово повіреного у справах Сербії в Україні Світлану Кошутич для висловлення протесту.

Тож, ще раз нагадую, що жодна Європейська країна не підтримує анексію Росією Криму, а будь-які візити представників іноземних держав до Криму, чи «кримської влади» в інші країни, не є демонстрацією підтримки злочинних дій РФ! Це хибні спроби Кремля нібито продемонструвати визнання Криму російським… Проте це хибний шлях! Підтримки немає! Санкції посилюються! А Крим невдовзі повернеться Україні!

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma