Enigma Enigma

Volodimir Ryba

2019-11-05 05:13:17 eye-2 3519   — comment 0

Владімір, Володимир, Вальтер та їх спільний ворог

Причинний зв'язок — це об'єктивний зв'язок між дією (бездіяльністю) тієї чи іншої особи і певним наслідком.

Пам'ятаєте президентські передвиборчі перегони. Тоді два кандидати-фаворити проводили діаметрально протилежні кампанії. Майбутній переможець по-партизанськи, а переможений - максимально відкрито.

Саме тоді на мітингах Порошенка почали з'являтись хлопці в однакові уніформі, з патріотичними гаслами. А головне, вони намагались зірвати агітаційні виступи тогочасного гаранта.

Ще й досі по місту гарні і негарні стіни брутально обмальовані жовто-блакитними закликами: "свинарчуків за грати".

Щоб хто не говорив, але повірити у те, що пацанчики у кросівках та закочених джинсах - ідейні пасіонарії, може тільки дуже наївна людина. "Національні дружини" пов'язували з державним діячем, що родом з Кавказу. Ще з ним пов'язують добровольчий підрозділ, бійці якого на Донбасі палко сперечалися з президентом.

Складається враження, що та суперечка сталась невипадково. Після неї російські та частина українських телеканалів вийшли з репортажами про націоналістів, які не хочуть миру.

Коротше, на п'ятому році війни у глави РФ та глави України з'явився спільний ворог - українські добровольці, "які протистоять мирним ініціативам". Ці самі добровольці, крім того, поперек горла і європейським миротворцям.

Тепер висновки, або причинно-наслідкові зв'язки, які виникли особисто у мене: ми стали свідками спланованого театрального дійства мета якого - максимальна дискредитація добровольчого руху. Чи спрацював цей піар хід - судити важко, але наші “слуги” все частіше беруть на озброєння прийоми російської пропаганди.

 

Тому не вірте очам своїм.

 

Підтримка автора: картка Приватбанк 4149 4993 4061 8014

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma