Enigma Enigma

Укроп Укропченко

2020-06-12 11:11:40 eye-2 5036   — comment 1

Власник бару застрелив чорношкірого, що напав на нього. Відео

Бар “The Hive” Джейка Гарднера

У м. Омаха, Небраска, банда чорношкірих покидьків напала на власника бару “The Hive”, Джейка Гарднера, і спробувала влаштувати погром.

Як видно на відео, зграя оточила Гарднера та почала нападати, а після того, як він впав, пролунав постріл. Також чутно, як оператор кричить своїм спільникам: «У нього ствол, воно того не варте!», але його не послухали.

В результаті – один з нападників, 22-річний Джеймс Скарлок, загинув. На щастя, прокурор округу Дон Клайне заявив, що проти Гарднера не будуть висуватись обвинувачення, оскільки він діяв в межах самооборони.

<!---->Viral Footage - Jake Gardner Omaha bar owner Shot to Death James Scurlock

Прокурор заявив, що опитав свідків та шукав доказів того, що Гарднер, можливо, обзивав когось, але це не підтвердилось. Він також попросив надати інше відео, яке б показало цей випадок з іншої сторони, але його немає. Правоохоронці також заявили, що це була самооборона.

Гарднера доставили до відділку в суботу ввечері, а вже наступного ранку відпустили, чим неабияк розізлили «активістів», які підтримують рух «Black Lives Matter», адже у Twitter з'явилося багато повідомлень, в яких вони обурюються смерті «невинного і хорошого хлопця, який просто хотів відібрати пістолет», та закликають до розправи над «білим супремасистом» Гарднером та його баром.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma