Enigma Enigma

Ева Браун

2019-12-18 10:03:39 eye-2 2753   — comment 0

ВМС ЗС України набувають сумісності з підрозділами НАТО

            Набути взаємосумісності з підрозділами ВМС країн-членів НАТО українським морякам допоможуть колеги з Туреччини. Це стало відомо за результатами зустрічі командувача ВМС Туреччини адмірала Аднана Озбала з командувачем Військово-морських сил України адмірала Ігоря Воронченка.

            Під час згаданої зустрічі двох командувачів, обговорювалось широке коло питань військового співробітництва, а також двостороннього технічного співробітництва. Велика увага була приділена якнайшвидшому набуттю спроможностей українськими ВМС діяти пліч-о-пліч з країнами Альянсу. Командувачі ВМС обговорили питання безпеки у  Чорноморському регіоні та можливість стажування українських курсантів на кораблях ВМС Туреччини. Вказані заходи реалізовуються у відповідності до керівних документів у галузі військового будівництва, а саме “Стратегії розвитку 2035”. Реалізація планів, визначених у “Стратегії розвитку 2035” проводиться в декілька етапів. Перший – це забезпечення надійних морських кордонів України, другий – встановлення на озброєння ВМС новітніх зразків озброєння та військової техніки. Третім етапом є посилення корабельного складу шляхом будівництва нових “корветів” та ракетних катерів малої тоннажності. Окремим напрямком в “Стратегії розвитку 2035” визначається посилення морської авіації.

            Варто зазначити, що інженери КБ “Південне” продовжують проводити успішні випробування багатоцільових ракет. Наступного року підрозділи ВМС ЗС України отримають берегові ракетні комплекси новітнього зразка.

 

 

 

 

 

 

 

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma