Enigma Enigma

Сергій Хараху

2021-10-13 18:56:43 eye-2 3243   — comment 0

Ворог б'є у незахищені зони української держави!

Ворог б'є у слабкі місця - я це побачив з ситуації з "закриттям" шкіл та переходом на дистанційну освіту. Запровадження 80% бар'єру для продовження звичайного режиму роботи шкіл викликало не тільки широку дискусію, але й несприйняття багатьох вчителів цієї вимоги. Ба більше, окремі освітянські авторитети та громадські організації почали писати в ЗМІ та розміщувати інформацію у соцмережах таким чином, що я це відверто називаю інформаційними диверсіями. Отож давайте розглянемо мої аргументи.
  Спочатку глобальні тенденції. Які країни та регіони найбільш забезпечені вакцинами та мають високу ступінь вакцинації населення? Це країни ОАЄ, Великобританія та Японія. Далі гарні показники у Ізраїлю та Німеччини. А ми обігнали, наприклад, острівну маленьку країну Вануату! І це також добре! От питання ЧОМУ?
  Я, як автор концепції системи знань про Національну безпеку, яка має бути вивчена українськими громадянами ще у старших класах школи, хочу навести ПЕРШИЙ аргумент. Чи головна загроза української державності - північна країна-ворог має реальні можливості відкритого нападу на Україну та повної перемоги над українською армію та її військовою міццю. 7 років війни показує, що агресор зазнає серйозних втрат як у військовому так і економічному плані. Саме тому він ЗМУШЕНИЙ ДІЯТИ ГІБРИДНО! А що передбачає гібридна війна? Далі тут

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma