Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2019-11-22 17:17:22 eye-2 5750   — comment 0

Ворог застосував ракету у мирному населеному пункту - троє поранених

Як повідомляє прес-служба ООС вчора російські окупанти застосували  протитанкову керовану ракету по  вантажівці ЗСУ, що рухалась на вулиці мирного населеного пункту.

На Донеччині противник атакував ракетою військовий автомобіль у мирному населеному пункті

Вчора, 21 листопада, від однієї з військових частини у районі проведення ООС надійшло повідомлення про ушкодження вантажівки. В ході виїзду слідчої групи на місце інциденту з’ясувалося, що автомобіль був підбитий з протитанкового керованого ракетного комплексу "Фагот".

– Даний автомобіль на момент обстрілу навіть не перебував на передовій лінії оборони, а знаходився у населеному пункті Шуми, – коментує подію військовослужбовець ЗС України Віктор. – Машина забезпечення просто розвозила продукти харчування і воду для військовослужбовців на дальні позиції. Такої підлості, щоб в мирному населеному пункті, де проживають лише цивільні, буде застосована така потужна зброя, ніхто просто не очікував.

Як розповідає Віктор, пуск ракети здійснювався з відстані близько 2,5 км. На такій дальності керувати боєприпасом дуже важко. Оператор ворожого ПТРК намагався "завести" ракету саме у кабіну, але чітко не розрахував відстань і влучив у дерев’яний борт кузова.
Троє військовослужбовців отримали контузію. Серед них - одна жінка. Зараз вони перебувають на лікуванні у військовому госпіталі. Стан їхнього здоров'я задовільний.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma