Enigma Enigma

dvornik_patriot

2020-06-17 08:18:25 eye-2 18   — comment 0

Ворогам Майдан-собі стабільність.

Та стабільно-розумний розвиток. Так було завжди. Ніде у світі ви не знайдете країни що після революції не втратила. Втрати завжди є і будуть. Не втрачають тільки ті кому нічого втрачати. Наприклад - олігархам,злидням тощо. Дурням,як завжди.

Більшовистська революція на росії , розгубила усю імпердію так що прийшлося збирати силою та мільйонними жертвами.

За ними послідували Голодомор, ДСВ, геноцид народів. Аж поки не перебили всих хто проти.

Чому так відбувається? 

Бо зносити верхівку нема сенсу,з точки зору всих практик. Під нову верхівку знадобиться зичищати всі нижні поверхи. І це не тільки "вороги народу". Радянська влада була змушена такими зробити увесь народ. Бо потерпали від неї всі.

Чому так. Бо все є інформація. Інформаційні та ментальні гіфи принизують суспільство наскрізь. Змінювати верхівку не має сенсу. Треба змінювати народ. Та чи не забагато ми бажаєм? Може краще себе змінити? 

Якщо гора не йде до Магомета то -Магомет йде до гори. Гора то - народ. Магомет то є влада чи провокатори різних мастей.

Одним потрібно в'їхати у владу.іншим якісь свої бредові ідеї ,третім - ідиотизм жити не дозволяє. Спокійно.

Тільки народ живе спокійно. Працює та терпить їх усих. Саме тому громадянські війни такі жорстокі. Бо народ,коли починається розруха втрачає свій сталий розвиток та прибуток. Тому йде мститися всим хто попадеться.

Є правило в бджільництві- в період взятку бджоли не жалять. Смирні та мирні. Саме тому - революції використовували як зброю для знищення народів та конкурентів.

Україну просякли революційним духом. Радянська влада. Всі пам'ятають - Каменярів, Буревєстніка тощо. підіймали всих бунтарів -поетів та виконавців. Для революції пролетаріату - читай - захоплення світу. Купа країн була розорена більшовистськими рухами до "визволення",не відомо від чого і кого. Самих себе. Купа постатей на яких і зараз молиться вата. Че Гевара, Кастро,навіть Ганді,товариш. Всих підіймали на боротьбу з міровим імперіалізмом.

А зараз росія створює власну імперію тим самим шляхом. Тільки навпаки. Вірніше - шизофренічною маячнею-боротьби зі світовим імперіалізмом та ТНК ,з підійманням патріотичного руху в усьому світі.

Звісно що Україна тут ключове. Для відродження російської імпердії. Але -дивно! В нас нема ЖОДНОЇ партії чи руха що бореться з світовим імперіалізмом ,на російський лад. Одні Риги та ОПЗЖ - відкриті проросійські сили. А де підпілля? 

Нема. Дивно навіть. Росія кормить купу ультранаціоналістичних рухів ,в усьому світі. Крім України. А навіщо? Тут і так вистачає вати. Не вистачає фітіля. Щоб запалити вату. Та не проблема. За фітіль згодиться хто завгодно.

Благо Шевченко призивав завжди. "Повставайте та вставайте,кайдани порвіте... Вражою кровію землю окропіте..." От тільки,хто забув, ці слова, вклали нам до вуст та вух ... совєти. Ті самі. 

----------------------------

Закінчу прозою. Росію збирали й розбирали вже не раз. Навіть під поляками була. Останній раз,на нашій пам'яті.

Російську імперію розібрали на шматки,створивши купу республік. Які потім перетворилися на таку самі імперію ,по суті, тільки назви інші. Згодом,знов,розібрали на республіки, реально. Тепер знов собирають. Не вистачає України.

Така собі гра,ідіотів. Тільки платить за неї народ. Власним життям. 

Але це не все. тут намітись гарний тренд. Традиція. Трейдинговий коридор. Де розбирається імперія,з часовим лагом - сто років. Не проспіть цей тренд. Не вірте сумнівним оналітикам. Ставки вищі ніж життя.

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma