Enigma Enigma

Mikki Mon

2022-06-27 14:39:23 eye-2 3733   — comment 0

ВОРОЖІ РАКЕТИ ВДАРИЛИ ПО ТРЦ У КРЕМЕНЧУЦІ

Окупанти вдарили ракетою по Кременчуку. Російські загарбники вдарили ракетами по торговельному центру, де було понад тисячу цивільних.

Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський.
 

«Окупанти вдарили ракетами по торговельному центру, де було понад тисячу цивільних. ТРЦ палає, рятувальники займаються гасінням пожежі, кількість жертв неможливо навіть уявити», – повідомив глава держави.

Він підкреслив, що жодної небезпеки для російської армії.

«Жодної стратегічної цінності. Лише намагання людей жити нормальним життям, що так злить окупантів. Росія продовжує виміщати своє безсилля на звичайних громадянах. Сподіватися на адекватність і людяність з її боку марно», – додав Зеленський.

Раніше мер Кременчука Віталій Малецький написав, що ракетний удар прийшовся у дуже людне місце.

«Ракетний удар по Кременчуку прийшовся у дуже людне місце, яке на 100% немає відношення до військових дій. Є загиблі та постраждалі», – написав він і уточнив, що разом з усіма відповідними службами перебуває на місці трагедії.

Полтавщина. Кременчук.

Окупанти вдарили ракетами по торговельному центру, де було понад тисячу цивільних. ТРЦ палає, рятувальники займаються гасінням пожежі, кількість жертв неможливо навіть уявити.

Жодної небезпеки для російської армії. Жодної стратегічної цінності. Лише намагання людей жити нормальним життям, що так злить окупантів.

Росія продовжує виміщати своє безсилля на звичайних громадянах. Сподіватися на адекватність і людяність з її боку марно.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma