Enigma Enigma

Сергeй Делін

2019-10-26 18:01:37 eye-2 3577   — comment 0

"Вперше з часів Дебальцівської трагедії втрати ЗСУ у війні на Донбасі перевищили втрати бойовиків"

Вперше з часів Дебальцівської трагедії втрати ЗСУ у війні на Донбасі перевищили втрати бойовиків самопроголошених терористичних псевдореспублік "ЛНР" і "ДНР":

"Згідно з офіційними даними, втрати українських силових структур у період з 1 по 16 жовтня склали 14 бійців. За той самий період згідно з даними координатора групи «Інформаційний спротив» Костянтина Машовця, бандформування «Л-ДНР» втратили вбитими лише 9 бойовиків. Для порівняння: за весь вересень 2019 ми втратили 13 захисників, а сепаратисти – 24 бойовика."

Если это правда то найдите слова сами. А я скажу только что если это правда то это уже не перемирие и не соглашение - а прямой путь к абхазкому сценарию. То есть поражению. К потере независимости, сначала тихой и не очень заметной сразу, если для кого то это утешение.

Проблема у нас сегодня вот в чем: мы не знаем где правда. У нас нет возможности установить что действительно происходит, а потом сделать так как происходить должно, и не позволить то чего нельзя допустить ни в коем случае. И если мы не найдем такую возможность сегодня то все запросто может повториться, пойти на еще один дурацко-кровавый круг. Помни, никто ничего не обещал и не гарантировал. Даже майданы. Даже Герои.

На шестой год войны у меня не находится слов для этой новости. Только неизбежный вывод:

Нет - уже становится очевидно что эти люди не понимают с чем они играют. И приходится признать что видимо уже не поймут. Развалить армию; потерять веру в свою силу и победу; и остаться с голыми руками перед врагом чтобы ползая на коленях выклянчивать подачки временных перемирий за все большие куски независимости. Других результатов на этой дорожке нет, и увы не будет.


"Перше, що приходить в голову в контексті цієї проблеми – що бійцям ЗСУ заборонили відкривати вогонь у відповідь на обстріли бойовиків. Раніше ми писали, що 5 червня на переговорах у Мінську голова української делегації у Тристоронній контрактній групі Леонід Кучма висловив пропозицію не відкривати вогонь у відповідь на обстріли ворога, і деякий час подібна заборона навіть негласно діяла на передовій, допоки це не призвело до трагедії і не викликало великий суспільний резонанс...

Aле це було у червні. Що стосується жовтня, то наші джерела в командній ланці ООС стверджують, що письмової заборони немає, але останнім часом дуже багато командирів на місцях приймають рішення не відкривати вогонь у відповідь, тому що потім командиру доводиться виконувати купу паперової роботи, включно з письмовим обґрунтуванням причини відкриття вогню і витраченим боєкомплектом. Дехто з них іронічно називає сучасні Збройні сили України абревіатурою УПА (Українська паперова армія) і з ностальгією згадує 2014 рік, коли з цим все було набагато простіше. Себто, командирів на місцях загнали в такі умови, що відкривати вогонь у відповідь виходить собі дорожче."

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma