Enigma Enigma

Укроп Укропченко

2019-12-18 11:47:15 eye-2 2996   — comment 1

Вплив Авакова на сучасну політику монструозний і не пояснюється нічим взагалі.

Крім пройобів попереднього і нинішнього президентів. Досі жоден міністр МВС не мав такого впливу на внутрішню, а тим більше - на зовнішню політику держави. Про Зеленського навіть говорити не хочеться, йому Аваков, здається, дістався так, як дістається стара дружина померлого брата молодшому — з усім спадком папочок, впливів, приватних армій і бізнес мереж. Такий аналог кентервільського привида — дуже страшно, але що поробиш, це, мабуть, за гріхи. Але скидається на те, що президент, не так вже й хоче бути насправді президентом, тому доволі швидко змирився з позицією Авакова, а от попередній, який ніби-то з Аваковим воював, дуже забавний і смішний старий товстун — навіть взяв аваківських рабів до себе в список, причому не тільки взяв, а і провів в Раду. І якщо вам здається, що це просто люди, які зрадили знаменам НФ, то ні — Віка Сюмар, наприклад, продовжує активно просувати інтереси міністра МВС і Антона Геращенка. Треба промоніторити, може вона і за пісюн Киви вписувалася. На Зіку чи на 112.

Я бачу, що багато хто з вас сьогодні, от прямо сьогодні сміється з приводу того, що хтось намагається видавати себе за нові обличчя, ви жартуєте про те, що ми зістаремося і помремо під Юліни виступи, але Аваков теж з нами давно. Згадайте, він починав як юлін тіпочєк і здавався цілком безпечним, косив під задрота в светрику, топив за ліберальні ідеї, влаштовував фестивалі фантастики і просто видобував газ. Нічого особливого. Потім він так жалюгідно злився і втік в Італію після поразки від Кернеса, що здавався не те що безпечним, а просто нікчемним скиглієм, і тут на тобі: ТЕСТОСТЕРОН!!!!
звідки що береться? І хоча в ті часи, коли Аваков на гелікоптері вів пряму трансляцію про те, як він женеться за Януковичем, здавалося, що з таким довбойобом жодна хунта нам не погрожує, пройшло 6 років, і що ми маємо? Так, мусорська вертикаль стала тою єдиною константою, на яку натягнуті всі владні інститути, безнадійно інфіковані корупцією, знесилені безвіллям і тупістю.

За ці 6 років в країні не змінилося нічого, крім того, що ми втратили частину територій і кращих людей. Провалені реформи всього, і провалені вони в першу чергу тому, що реформу МВС було саботовано і всі це розуміють. Країна, в якій немає справедливості, немає нічого. Не може бути росту економіки в країні, де не працюють суди, просто тому, що ніхто не зацікавлений в тому, щоб гарувати. Навіщо? Якщо в тебе щось вийде, в тебе це заберуть. І всі це розуміють. Те саме з наукою — там, де немає прозорих правил, не може бути досягнень. Не може бути громадянського суспільства в країні, де МВС — це ОПГ. Де співробітники поліції замовляють активістів, де генерали МВС попереджають серійних вбивць про можливі обшуки і арешт. Де п'яні мусора вбивають дитину, і... нічого. НІЧОГО.

ПІСЛЯ ТАКОГО МОЖНА ТУПО ВСЕ. Фальсифікувати гучні справи, саджати людей, в яких є алібі, вбивати людей під Радою, лайкати Шарія, розповідати які класні патрулі ти влаштуєш в Донецьку разом з міліцією так званої днр, відправити свою ручну Киву в ОПЗЖ, а ручну Сюмар в “Солідарність”, скидати людей в кайданках з багатоповерхівок, пиздити речдоки, катувати до смерті, кричати “лєжать, бандєра”. Можна все. І з кожним місяцем мені все важче про все це писати і говорити, тому что відчуття того, що ми з вами все проєбали, все конкретніше. Ось ця хуйня в светрику, ще нещодавно така жалюгідна і пласка, нездатна на елементарні інтелектуальні зусилля, типу — вивчити українську мову, чи Кримінальний Кодекс, тепер всемогутній володар Космолотів, проституток і декількох воєнізованих угруповань, які прикидаються правими. І я не розумію — хто, що і як має зробити, щоб ця хуйня нарешті стала минулим.

Вибачте.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma