Enigma Enigma

Tsyhipa Serhiy

2021-10-14 02:10:01 eye-2 3716   — comment 0

Врадієвка-2 вже дихає зеленому режиму в спину

Врадієвка-2 вже десь поблизу та дихає зеленому режиму в спину. З життя "реформованої" Національної поліції сухою мовою протоколу:

"В ніч проти 12 жовтня в селі Чавельча Лубенського району Полтавщини поліцейський дільничний капітан Тарас Шаповаленко (зараз начебто звільнився заднім числом) з колишнім колегою по службі Павлом Нечепою (працював в карному розшуку), вибивши двері, увірвалися до оселі місцевої жительки, 30-річної самотньої матері Сніжани Сайко, вагітною другою дитиною, і зґвалтували її. Потерпіла Сніжана госпіталізована з кровотечею до лікарнІ.

ДБР розслідує відповідне провадження. Чоловіки зізнаються, що вступали по черзі в інтимний зв’язок з потерпілою, але, нібито, за її згодою і лише в природній спосіб".

Чи повстануть мешканці Чавельчі проти звірячого свавілля перевертнів в погонах, як це у 2013-му зробили у Врадівці, чесно кажучи, не знаю. Але варто пам'ятати, що цьогорічний бюджет МВС - 96 МЛРД грн., він значно більший за ЗСУ, а за Міністерство освіти та науки й поготів - ВТРИЧІ більший - освітянам дають лише 35,7 млрд.

Тому: ЧАВЕЛЬЧА=ВРАДІЄВКА!

На фото: підозрюваний у зґвалтуванні Тарас Шаповаленко (фото Антона Мосійчука)

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma