Enigma Enigma

Сергeй Делін

2022-05-26 18:36:22 eye-2 4477   — comment 0

Все для перемоги

Сьогодні це не просто слова. Настає ключовий і критичний період багаторічної війни України за незалежність  i її результат може вирішити майбутнє не лише України, а й Європи та всього вільного світу на десятиліття та покоління. Аналогії з подіями Другої світової повністю виправдані. Ми маємо справу зі злом екзистенційного, планетраного масштабу мирне співжиття з яким неможливе.

Це боротьба із фашизмом нашого, 21-го століття. Завершити її успіхом можна лише при максимальному зусиллі та фокусі на перемозі.

Немає сенсу займати час і увагу сьогодні аналізами що пішло так і не так. Для цього буде інший час та інші приводи, і я дійсно сподіваюся і думаю, що так, будуть. Але сьогодні всі справді вільні народи, без різниці щодо ситуації та ознак, мають усвідомити: альтернативи перемозі над цим злом немає. Якщо не зупинити його сьогодні, воно зростатиме і розповсюджуватиметься, воно дасть надію, живильне середовище та інструкції фашуючим тиранам та диктаторам на покоління.

Альтернатив поразки злочинного путінського режиму в Україні немає. Є лише два варіанти закінчення цієї війни: Путін піде з України заплативши за збитки та злочини; або вільні народи виженуть його з України, примусивши заплатити набагато більше за збитки та злочини.

Тепер, сказавши очевидене, кілька коментарів про те, як будуть складатися найближчі тижні і місяці, щоб призвести нас звідси до остаточної поразки ординського навалу в майбутньому яке зараз не відомо, але яке можемо і повинні вирішити ми, тому що інших прийнятних можливостей сьогодні не залишилося.

Українське суспільство має усвідомити, що може бути недостатньо просто "допомагати перемозі". Тоталітарними методами у традиційно відсталому, аморальному та безпринципному суспільстві режиму Путіна вдалося залучити до своєї злочинної авантюри значну частину населення Росії. Україна має зробити перемогу спiльною цінністю, метою та відповідальністю, за прикладом Великобританії 1939-40. Має бути прямий, постійний зв'язок між країною та фронтом, країна має стати частиною фронту. Це має бути справді народна, священна війна. Якщо не виграти її сьогодні, то коли?

Це фашизм 2.0, нашого 21 століття. Для перемоги над ним потрібна нова антифашистська коаліція. Не що ми не можемо і не будемо робити, а все, що потрібно для спільної мети: перемоги. Якщо програє один, програють усі.

Це протистояння не тільки зброї, але витримки та волі. Головний метод, шлях до мети залишається тим самим: знищувати ворога. Зламався нацизм та СРСР в Афганістані. Десь вже написано число, на якому зламається ерефійска орда в Україні. Але Путін рахує що раніше зламається воля жертви, і рішучість Заходу допомагати. Він уже робив це і вірить що може повторити. Потрібно зламати ці плани. До нього, вирішального, фiнального числа треба дійти, не зупиняючись і не повертаючи. Але це може не бути швидко чи легко. 

Противник знає та відчуває можливість поразки. Це пояснює натиск і жорстокість сьогодні: це його останній шанс, і він ставить на нього, кидає все. На третю хвилю ресурсів не вистачить. Ерефія піде на дно як та Москва якщо витримати, вистояти, не згорнути, і не зламатися.

Знищувати, знищувати і знищувати швидше, більшекраще та ефективніше. У цій війні немає написаних правил є тільки мета: число і перемога. Перемога це теж, число.  Тому треба шукати та знаходити шляхи та способи просування до мети, нові, нестандартні, швидкі. Орда має лише один підхід: кинути більше орків. У вільних людей є розум, воля та спільна мета, щоб знайти способи зупинити хвилю вторгнення.

І знову це завдання для всього суспільства: треба підняти швидкість, коефіцієнт утилізації орків. Це не Путін, сам час ставить нам завдання. І значить треба не шукати причини, а знаходити рішення. Історичні порівняння не завжди акуратні але це відомий факт, що на початку історичної битви в небі "Битва за Британію" у Великобританії вироблялося більше тисячі літаків на місяць. Це відповідь на питання не чому нi, а що потрібне. Ставимо правильні питання – це скоротить відстань до мети.

Це новий час, час для нових правил. Чергові зачитування заклинань "ніколи знову" не допомогли. Світовий порядок після Другої світової у минулому. Встановлювати нові правила треба сьогодні, інакше завтра можуть повернутися старі. І одне таке правило має бути, звідси і на найближчу перспективу:

Ніхто не може безкарно ображати Україну.

Ніхто не може нападати на Україну. Ніхто не може захоплювати українську власність. Ніхто не може ображати українців, переступати через лінію кордону без дозволу та інакше як тільки з мирними намірами. Покарання буде жорстким і воно буде неминучим.

Жити за цим правилом доведеться довго, можливо на найближчу перспективу. Чому б не почати вже сьогодні?

Одне з головних, серйозних завдань це навчитися утилізувати орків на значній відстані, перш ніж вони зможуть завдати шкоди. Знищувати постійно, ефективно та у необхідних кількостях. Це знадобиться ще на десятиліття та покоління. Ці правила та методи будуть поширені на всю межу з колишніми мишобратими (і картопляними теж), на десятиліття та покоління. Альтернативи цьому також немає. Чому б не розпочати прямо сьогодні?

Війна триває вже дев'ятий рік. Висновки краще робити зі старого досвіду, у тому числі невдалого, ніж його повторення сьогодні. Ми вже знаємо, вивчили що залишати ворога у спокої, заспокоюватися тим, що він "не веде активних дій" приведе тільки до того, що він прийде знову. Що не можна дозволяти йому безкарно бити всіма силами в одну точку. Найближчими тижнями ми побачимо, які уроки були засвоєні і чому навчилися. А якщо ні, то доведеться вчитися ще i на ходу.  

Війна за майбутнє та незалежність це спільне та невідкладне завдання та відповідальність всього суспільства, не привід для культів особистостей та піару медійних персон. Ніхто не має і не може мати приватне право та монополію на правду. Час совка минув, якщо війна йде дiйсно за право уникнення вiд совка. Лінію треба провести прямо тут і сьогодні. Очевидно, так. Але походи старими граблями це на жаль стара і укорінена звичка.

Це будуть тяжкі тижні але я сподіваюся що їх буде не багато. Я сподіваюся, що сила і воля Зла буде зламана опором вільних людей які відстоюють право більше ніж на мир і свободу, саме існування. Уроки минулого кажуть що іншого шляху в майбутнє звідси немає. Україна має перемогти. Україна переможе.

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma