Enigma Enigma

DEM SOKYRA

2019-10-16 11:39:54 eye-2 3810   — comment 0

Все-таки недарма багатотисячний Майдан кричав "Зелю — геть!".

Тому що останні новини від української переговорної групи в Мінську насправді тішать.

❗️Наразі, як це в біса не дивно, розведення не відбувається, тому що сепаратисти продовжують обстрілювати наші позиції. Так само вони і не відводять військ. От підступні зрадники!

❗️Наша сторона в Мінську наголосила на доступі СММ ОБСЄ до українсько-російського кордону, тому що зараз їхнім партрулям регулярно перешкоджають бойовики.

❗️Також наша сторона наголосила, що виконання політичної частини Мінських угод буде можливе тільки тоді, коли Росія розпустить свої недореспубліки "ДНР"/"ЛНР", забезпечить моніторинг та виведе свої війська та озброєння.

❗️Окремі пункти стосуються допуску нашої ЦВК, українських журналістів та політичних партій.

❗️У частині з соціально-економічних питань наша сторона підняла питання відмови в ОРДЛО від рубльової зони та про повернення української державної та приватної власності, в тому числі і відновлення сплати податків до українського державного бюджету у чіткій відповідності до українського законодавства.

Наразі анонсоване масове розведення військ фактично заблоковане, допоки Росія не почне виконувати вимоги. Спойлер: не почне. Шкода, що кількадесят тисяч людей були змушені виходити і подекуди кричати погані слова в бік влади. Тим не менш, нам не було важко. До нас прислухались. Наскільки довго це триватиме? Не знаємо. Але дорогу на Майдану знають усі.

Ваша Партія.