Enigma Enigma

Mason Lemberg

2019-10-02 06:21:59 eye-2 3551   — comment 0

Все те, що зараз відбувається в Україні є цілком логічним і передбачуваним.

А що ви сподівалися, що Зеля не обсиреться на міжнародній арені? Ну ви ж дорослі люди, тому всі ті обсири і скандали є цілком логічним наслідком обрання закомплексованої неосвіченої непрофесійної людини на таку посаду.
А що ви сподівалися, що Зеля не буде прогинатися під Беню після того, як той зробив йому кампанію? - Бугагага.
А що ви сподівалися, що Зеля не буде ставати на коліна перед Хйлом після того, як гусня зробила його презедентом? - Ото ж бо.

Я це повною мірою обдумав і усвідомив ще 21 квітня і не мав жодних ілюзій, що буде не так.
Більше того, в багатьох моментах я був більш песимістичнішим.

Так, звичайно мені б не хотілося бачити, як президент моєї країни стає перед Хйлом на коліна (а сьогодні сталося саме це), я б волів щоб цього не сталося, але про те, що так станеться стало відомо не сьогодні.
Вони прийняли таке рішення 2-3 місяці тому, а місяць тому вже озвучили, а потім ще й ЦВК розпустили, після чого стало зрозуміло, що клоун збирається ставати на коліна і цей процес мусить відбутися. Ніхто не зупинить чувака, який зібрався стати на коліна.
Більше того, зараз у порівнянні з ситуацією станом на місяць тому, вони ще й додатково усвідомили, що можуть просратися, бо до зустрічі з Трампом вони цього навіть не усвідомлювали, на повному серйозі розказуючи про найвеличнішого лідера світу.

Тобто, все те, що зараз відбувається є абсолютно логічним наслідком процесів, які розпочав мудрий нарід, який не зміг попуститися в своїй агресії і брехні.

Разом з тим, все те, що вони сьогодні запустили не матиме ніякої реалізації, навіть якщо вони якимось дивним чином протягнуть закони через ВР.
Просто тому, що чувак який не може гарантувати потрапляння сечі в баночку для аналізів, не може нічого нікому гарантувати.
Це, звичайно, образно, але в цьому ж суть.
Вони не контролюють і не керують процесами, які вони запустили.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma