Enigma Enigma

Микола Мединський

2019-09-11 20:33:14 eye-2 2759   — comment 0

Встань і йди...

Слава Ісусу Христу.
Запрошую до роздумів над третім розділом книги "Дії святих Апостолів.

Третій розділ книги "Діяння святих апостолів" немов би відображає стан Українського суспільства в сьогоднішні дні.

- Петро сказав: «Срiбла й золота у мене нема; а що маю, те даю тобi: в iм’я Iсуса Христа Hазорея встань i ходи.  I, взявши його за праву руку, пiдвiв; i одразу змiцнiли його ступнi й колiна, скочивши, вiн устав i почав ходити...(Дії 3.6-8)

Говорить апостол до кривого і хворобливого чоловіка, котрого виносили під стіну храму щоб просити милостиню. Сьогодні ми також, як і та крива з роду людина, просимо у Господа кращої долі, покращення економічного стану у державі, випрошуємо у іноземних держав інвестицій і позик, щоб хоча б якимось чином втримати на "плаву" економіку Української держави.

Але в той же час не хочемо задуматися:- А в чому ж власне полягає причина наших негараздів та "хвороби" нашого суспільства ?

Апостол Петро недає хворому ані золота ані срібла, ані навіть хліба, він дає щось неописано більше.
Він йому дарує зцілення від хвороби що десятиліттями зковувала його тіло, не дозволяючи організму функціонувати, а самій людині вести повноцінний спосіб життя.

А яка ж хвороба "зкувала" тіло Українського народу?
Яка "недуга" недозволяє повноцінно функціонувати "організму" Української держави ?

Це впершу чергу корупція, розкрадання державного бюджету, зловживання службовим становищем державними чиновниками.

Обман і брехня, відчуття безкарності, безвідповідальні обіцянки, котрі ніхто не збирається виконувати.

Лукавство судів та інших правоохоронних систем.

І замість того щоб "зцілити" Українське суспільство сумлінним виконанням свого обов'язку кожним і зокрема на своєму місці, ми випрошуємо як і у Бога, так і у сусідів "золота і срібла".

Але ж спасіння як особи, так і народу зокрема:- Це тісна співпраця людини з Богом.

А ми продовжуємо чинити злочини та безчинства, в той же час очікуючи отримати благодать.

Апостол перш ніж зцілити хворого мовить йому:- Глянь на нас. (Дії.3;4)

Тож і нам також, щоб кардинально поміняти ситуацію у державі, потрібно підняти духовні очі до неба, і серцем сприйняти науку Христа, помінятися самим, змінити свій стиль життя.

Адже і ми самі причетні до цих негараздів, адже підтримуємо і спонукуємо злочини даючи хабарі, намагаємось підкупити певні структури щоб отримати очікувану відповідь чи результати.

Під час виборів голосуємо за пусті обіцянки, "гарні очі", чи за особистою вигодою і розрахунком, замість того щоб тверезо обдумавши, зробити вибір згідно справ кандидатів, досвіду і напрацювання.
А Христос же вчить:- По плодах їхніх пізнаєте їх.(Мт.7;16)
От і маємо наслідки нашої байдужості і бездіяння.

Але впадати у відчай не варто, адже апостол втішає нас із вами, водночас вказуючи шлях:

-А втiм, я знаю, браття, що ви, як i князі вашi, зробили це через невiдання. Отже, покайтеся i навернiться, щоб очистилися грi­хи вашi,  щоб настали часи втiхи вiд лиця Господа, i нехай пошле Вiн провiщеного вам Iсуса Христа.
(Дії.3;17-20)

І дійсно, народ будучи згідно Конституції єдиним джерелом влади, має право і прямий обов'язок спонукувати чиновників до "покаяння", тобто виконувати Закон і Конституцію.

Мовчати немає права ніхто, ані церква, ані народ, але слідуючи за Христом і апостолами, вести невпинну боротьбу во ім'я Перемоги і Торжества Божої Правди на Святій Українській Землі !
АМІНЬ !.
05.08.2019.р. Б.
капелан Микола Мединський.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma