Enigma Enigma

Сергій Григорович

2020-01-01 15:38:44 eye-2 2915   — comment 9

Я не слухав поздоровлень ні Зеленского, ні Путіна, ні Порошенка. Вірніше слухав всі три, але зовсім не так, як привітання-побажання .


Я думаю, головне привітання країни у кожної людини і так гупало кров'ю в скронях.
Лише б не було глобальної війни, аби б не почався голод, аби б не віддали, не продали всю землю ворогам, аби б нац. валюта не рухнула...

А виступи президентів минулих і теперішніх звучали як витвори зовсім з іншого жанру?
Ну що ця людина в такій ситуації захоче і зможе по-зображати перед "його народом"?
Виступ Путіна і Зеленського мені здалися абсолютно однаковими як зроблені під копірку.
"Як би за посадою, - навколо мене .... Ну тому звичайно давайте всі об'єднаємося! Об'єднаємо всі зусилля! Навколо мене! Заради чого? Ну як би воно звісно ж напрошується. Давайте заради країни. Заради ваших дітей". Зеленський тільки додав, що ватники це теж громадяни, і він їм повинен служити. Що у паспорті немає граф: ватнік, сєпар, державний зрадник, вбивця, терорист, мародер ... і тіпа тому всі - рівні. У Путіна це і само собою зрозуміло, йому цього озвучувати не потрібно. У Зеленського калейдоскоп облич трошки пахнув плагіатом з групи Казка з кліпу "Плакала". Чомусь на Ютубі під привітаннями Путіна всі телеканали і повимикали можливість коментарів ... Чому це ???
Порошенко хоч видав пару каламбурів реально смішних. Про надійність і непохитність змін (реальний каламбур). І про відчутну величезну єдину 7-ми відсоткову підтримку. Сміх і веселощі мабуть стосувалися цього. Або того як його теле-канали працюють на самознищення, коли через речення звучить: "які не такі ті, хто не з паном Петром".

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma