Enigma Enigma

Євгеній Маслак

2019-10-29 10:01:22 eye-2 2982   — comment 0

Я президент, а ти дурак

Ні, це не коментар до нашумівшого відео спілкування нашого гаранта і добровольців у Золотому, хоча воно і послугувало причиною даної публікації.

"Я президент, а ти дурак" - це така гра, в яку нас з вами грають невідомі нам ляльководи, а ми ведемось. У нас, по суті, не такий великий вибір, адже ареною для гри обрано нашу країну. Але правила гри відомі не всім гравцям.

Кінцеву мету цієї гри кожен бачить по своєму, тим більше, що ніхто не хоче бути дураком, але всі президентами (так не буває). Мені також не відома кінцева мета, але я хотів би поговорити про процеси, які відбуваються в real-time на шаному ігровому полі, себто - країні.

Хочу нагадати, що оті невідомі нам ляльководи (зараз мені скажуть, що знають ім'я тії бабусі, яка всім цим керує, але не посспішайте) це не порошенківські блогери, які робили акценти на здобутки, на світле майбутнє і намагались (не вийшло) виховати в нашій нації якісь високі європейські (або просто високі, просто в багатьох вони асоціюються якраз з європою, тому така і назва) цінності. То були блогери-любителі (якщо чесно, то, мені здається, що всю президентську кампанію Порошенку будували любителі), а це професіонали своєї справи, які за допомогою серіалу! привели до влади свою людину. Коротше, гра, про яку ми говоримо, почалась іще у 2015 році, і успішно пройшла пеший етап.

Так до чого я. А до того, що одна головних з мудростей будь якого змагання оворить, що ні в якому разі не треба недооцінювати свого противника! 

Та чи противника? Впевнений, що є велика кількість людей, яка впевнена, що грає на стороні президента,а не дурака, при чому так можуть думати як прихильники так і противники нинішнього гаранта.

Ось саме в цьому і полягає, на мою думку, головна задумка тих, хто затіяв цю гру. Контрольваний протест, дискредитація нелояльних ЛОМів і володіння інфополем.

Саме це, як мені здається, і відбувається. Все, шо нам показують - спродюсоване та зрежисоване. "Зрада" продукується тими ж учасниками, проти яких, нібито вона і направлена.

Кожен, так званий ляп, який спочатку подається як провал, розноситься всіми противниками, визиває бурхливі обговорення в мережі, потім виявляється не таким вже й ляпом. Наприклад, вбрання першої леді на інтронізації імператора Японії. І таких прикладів, що спочатку подаються як зрада, по факту, зрадою не являються.

А ЛОМи, які  в погоні за "а я ж вам казав" цю зраду підхоплюють і розносять, коли виявляється не зрадою, якось тихенько так відмовчуються. А ви ж пам'ятаєте, що сталося з тим хлопчиком, який кричав "вовки!" - йому перестали вірити. Ось вам і дискредитація. Хто, в решті решт залишиться дураком?

Моралі не буде. Думай -те!

Не соромтесь, пишіть ваші думки в коментарях

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma