Enigma Enigma

Kevin Harris

2024-05-08 07:21:27 eye-2 3988   — comment 0

Я ВВАЖАЮ, ЩО КОЖЕН ЧОЛОВІК МОЖЕ СЕБЕ ЗНАЙТИ В ЗБРОЙНИХ СИЛАХ, – МАЙБУТНІЙ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЕЦЬ

 

Віталію – 52. Він родом з Херсонщини, але половину життя прожив в Запоріжжі. Після служби на флоті працював в поліції. Починав сержантом, а на пенсію вийшов в офіцерському званні.

З перших днів повномасштабного вторгнення Віталій приєднався до Територіальної оборони Запоріжжя, підтримував громадський порядок на вулицях міста. А зараз вирішив стати до лав 110-ї бригади ТрО. Чоловік вважає, що вік службі не завада. А от його службовий досвід, навпаки, може стати у пригоді:

– Я вважаю, що кожен чоловік може себе знайти в Збройних Силах, –  говорить майбутній військовослужбовець.

Віталій все життя служив, тож дружина і доньки підтримали його рішення піти воювати, хоч і хвилюються за нього. А 6-річний онук пишається мужнім дідом.

Нещодавно Віталій звернувся до рекрутингового центру в Запоріжжі, де йому допомогли сконтактувати з обраною військовою частиною. Чоловік вже пройшов медкомісію і готовий їхати до навчального центру. Знає, що попереду його чекає важка робота, але готовий до цього:

– Що таке тяжкі будні наших військових для мене зрозуміло. Так що будемо наближати нашу перемогу! На мою думку, всім чоловікам потрібно обов’язково йти наближати нашу перемогу, – вважає Віталій.

19 березня в Запоріжжі відкрився Центр рекрутингу Української армії. Туди уже звернулися 822 особи, з них 150 жінок.  Отримати інформацію про вакантні посади в українському війську та консультації рекрутерів можна за телефонами: +380 66 183 10 75 або +380 98 835 09 04.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma