Enigma Enigma

Интересности

2022-04-25 11:29:04 eye-2 3976   — comment 0

Як харків’яни можуть онлайн сплачувати послуги постачання газу

Що змінилось на ринку газу з серпня 2020 року? Багато хто змінив постачальника газу одразу та не зміг обрати найвигідніші умови, а хтось и досі цього не зробив, бо не знає – навіщо щось змінювати.

Що змінилось на ринку газу з серпня 2020 року? Багато хто змінив постачальника газу одразу та не зміг обрати найвигідніші умови, а хтось и досі цього не зробив, бо не знає – навіщо щось змінювати.

Зміни потрібні. Найперше для того, щоб заощаджувати при сплаті комунальних платежів. По-друге, зміна постачальника – це перехід до сучасного обслуговування та низки інтернет-послуг. Про те, які самі привілеї доступні клієнтам, які перейшли до «Харківгаз Збут», читайте далі.

Група компаній «Твій Газзбут» подбала про те, щоб кожному клієнту було зручно користуватись її послугами. Ті, хто звик вирішувати всі питання особисто та сплачувати як зазвичай – на Пошті чи у відділені банку, можуть не перейматись – цієї можливості ніхто не позбавить. А ось тим користувачам, які звикли все вирішувати в смартфоні, є що запропонувати:

  1. Особистий кабінет та зручний сайт.

  2. Розумний додаток для смартфону.

  3. Боти в популярних месенджерах – Вайбері та Телеграмі.

  4. Контакт-центр, до якого можна зателефонувати та вирішити будь-які питання.

Так, в Особистому кабінеті, у додатку чи в месенджері можна не тільки переглянути особисту інформацію, алей й передати показники лічильника та навіть сплатити послуги. Зручно, сучасно, мобільно.

Які тарифи пропонує «Твій Газзбут»?

Перелік тарифів постійно вдосконалюється, та є «хіти», які охоче обирає більшість клієнтів. Мова йде про такі тарифи:

  • «Рівномірний платіж». Він дозволяє розбити усю річну суму за газ на рівномірні платежі. З цим планом не доведеться шукати взимку гроші, щоб сплатити шалені суми (особливо це актуально для власників великих квартир та будинків) – сума сплати буде однаковою щомісяця, як влітку, так і взимку.

  • «Річний». Ще один тарифний план, який користується попитом. Він передбачає фіксування ціни. За будь-яких умов, за договором газ не може подорожчати. А ось сплачувати потрібно так як раніше – за фактом споживання. Наразі діє дуже демократична фіксована ціна – усього 7.99 грн за 1 кубічний метр.

Як приєднатись до «Харків Газзбут»?

До цього філіалу компанії «Твій Газзбут» так само легко підключитись, як і в Києві та других регіонах. Потрібно лише надіслати (чи принести особисто до відділення) заяву та копії паспорта, ІНН і права власності. Все, з цього моменту, представники компанії розпочнуть швидку процедуру від’єднання від старого постачальника та приєднання до «Харків Газзбут».

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma