Enigma Enigma

Gradov

2019-09-24 17:06:39 eye-2 3010   — comment 0

Як мало іноді потрібно для щастя.

Донецкая железная дорога восстановила движение поездов в Луганск, теперь в Луганск с 21-го сентября можно добраться из Киева. Сформирован новый поезд №520/521 сообщением Киев-Луганск, курсировать поезд будет ежедневно, сообщает пресс-служба Донецкой железной дороги.
- Состав будет ходить ежедневно с 21 сентября из Киева (отправление в 18:56, прибытие в Луганск – 11:48), из Луганска поезд будет отправляться в 13:50 с 22 сентября (прибытие в Киев – в 7:59).Поезд будет состоять из десяти вагонов, в том числе пяти плацкартных, четырех купейных и одного вагона СВ. В случае увеличения пассажиропотока состав поезда будет увеличен, – говорится в сообщении.
Помимо этого, пассажирское движение возобновили благодаря восстановлению инфраструктуры на участке Северск-Нырковое-Светланово-Шипилова-Сентяновка.
Поезд №520/521 сообщением Киев – Луганск будет идти через станции Родаково, Сентяновка, Северск, Красный Лиман, Святогорск, Изюм, Харьков, Люботин, Полтава, Решетиловка, Гоголево, Миргород, Ромадан, Любна и Гребенка.
Напомним, что железнодорожное сообщение с Луганском было прервано еще 28 июля, поскольку из-за постоянных неутихающих боев была разрушена жд инфраструктура и взорвано железнодорожное полотно.

Що саме почалось з того дня неможливо описати. Почався натовп на потяг. Вояки були в шоці. Люди тікали з роSSийського аду. Не вірили ні у яку квітучу лугандонію.
Так звані ополченці прикльопувались до чоловіків, чому вони тікають, а не йдуть у ополченці і зі зброєю не захищають рідну луганду за котру бігали на рехверендум.
Знов у купе їдуть двоє і мають повні чотири квітки. Бо два місця забиті речами! І як не дивно, а тікали ті хто був за луганду. Хто не боявся так і говорили, що нас
обдурили і мова йшла про Федералізацію України. І ми як федеральний самостійний округ у складі України. Ніякого відокремлення річ не йшла.

23.09.2014....17-10...увійде в історію. У мене з"явилось Світло і Вода. Ніколи не думав, що буду радіти як маленьке дитятко. Боже правідний, як не багато потрібно
людині отримати шматочок щастя. Потім ми дізнались, що світло почало надходити з тери роSSии. Хто мав електроплити пропонували не користуватись бо не
вистачає потужності.
Потихеньку почали їздити маршрутки до Щастя і до Станиці...Це був ковток повітря...Вдалось навить отримати там у банку- залишок на карті. Цілих-850грн.
Вони були набагато більше тих мильйонів, що мають олігархи у своїх банках.
Навить тепер іноді почав з"являтись....Борщ!!! Який він був смачний, уявити не можливо. Навить зі шматочком м"яса, морквою, бурячком, часничком і......
сметанкою! Харчів вже достатньо в місті. Грешей не вистачає. Зарплатні немає, пенсій теж.....
А -24 вересня у луганді почав діяти отакий закон. Потрібно було, щоб Плотницького обрав народ))

Тип документа: Закон
Регистрационный номер: 24-I
Дата: 24 сентября 2014 года
Полное название: О выборах Главы Луганской Народной Республики

Потрібно було зробити картинку для россмі. Її зробили. Навить завлекаловку зробили. Те що придумали, нікому у Світі перед виборами в голову таке
не прийде! І вона спрацювала)) Але то вже пізніш напишу, кого цікавить? Бо вибори відбулись 2листопада 2014.

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma