Enigma Enigma

Андрій Литвинов

2022-08-01 17:25:42 eye-2 3257   — comment 0

Як носити маску свідомого українця, і при цьому бути ницим, віроломним та боягузом?

Вітаю всіх тих, хто це читає! 

Слава збройним силам України!  Вічна шана героям, які були вбиті  руцкими імперіалістами "асвабадітєлями".

Я розповім вам, як автор статі став "неугоден" на сайті здавалось, де панує українська мова https://uaserials, через свою намагння дошукатися до правди.. Я не намагаюся прикрашати, але  і не маю на меті показувати "свою велич розуму", як деякі політики.. Моє ім'я не вікторія і не пйотр олексєйовіч.

Коротше справа була така. Є такий сайт ,де  серіали викладені в українській озвучці  https://uaserials. Ви його самі зможете знайти. На свою біду  я не тільки там зареструвався, алеі  в особистому профілі, як того вимагає вказав певну особисту інформацію про себе.  На жаль Я не є генієм в психології, та не є  суперпроникливим. .  Повернімося до моєї історії. Менше місяця тому, ая власне зареструвався на сайті лише у 2022 році і менше півроку тому,  можливо навть менше я став помічати, що коментарі .адміністрація сайту не всі, далеко не всі публікує, ба більше мої дані чомусь стали відомі взагалі незнайомим особам на просторах інтернету. Я звернувся до адміністрації  сайту із питанням "чому вони не опублікували 1 мій комаентар під одним серіалом. запитав "Чому немає коментаря? Звичайний комент! Попросив дати відповідь на скриьку і вказав свою електронну скриньку.   Вони мене проігнорили. Я повторно звернувся із запитом до адміністрації сайту https://uaserials  і на цей раз я поставив цілих два запитання, одне з  якиз було жартома написано. Але я хотів знати правду. Ба більше, я прагну не тільки чесності у  діалозі, але й  довіри. Не так, що вказав по секрету, а наступного дня вже півмільйона мешканців міста знає "де я тримаю свою грошову заначку і паспорти". ось є мем навіть про таку ситуацію 

Запитання, приблизно за змістом, такі були: 1) Чи можете ви поручитися, що не зливаєте мої персональні дані  а аккаунті наліво? Друге запитання було жартома поставлене, але тим не менш я вирішив перевірити. Пардон, вже почалися підозри стосовно, того адміністрація сайту якимось чином зливає інформацію  Я вже по всіх сайтах, де хареєструвався перевірив і залишився лише цей сайт.https://uaserials  2) Чи ви панове адмінстратори та модератори, не контакутєте із ввідомствами Ніколая Патрушева та Наришкіна, бо ці ж відомства із задоволенням збирають персональні дані громадянг України? кажу ж запитання, останнє було поставлене жартома.  Я ще навіть імейл свій вказав, і написав "спростуйте,якщо це не так." є ж поняття  фідбеку. На що, буквально, на наступний день я зайшовши на сайт одразу вибило ось це 

і все. жодних листів із фідбеком на пошту. Жодних спростувань  Скажіть будь ласка, коли підозрілий тип у масці посеред білого дня після заяви " постривайте, пане  це сержанти Стефанчук і Дорошенко  ! покажіть ваші документи!" , одразу після заяви поліціянтів  тікає, а через  хвилину ви бачите, що за ним женуться поліціянти, ви що будете думати?? "ах бідолашна жертва міліцейських тортур", чи будете думати "ага, ось  злолдій тікає від правоохоронців, які хочуть його затримати??".  У мене все.
P.S.   Вибачте, якщо у тексті є орфографічні, або стилістичн помилки. Коли гуде, як дзвін,  голова вже  немає просто сил думати про "суворе дотримання  стилістики і орфограії  у статті. 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma