Enigma Enigma

Ігор Бондар-Терещенко

2021-10-05 08:45:09 eye-2 3933   — comment 0

Як писати блискучі тексти

 

Чи хотіли б ви, як автор цієї книжки, заробити мільйони доларів на своїх текстах, заживши слави як богоподібний метр сторітелінгу? Уявіть-но: ви пишете текст за текстом, один переконливіший від іншого. І кожна історія така пробивна, із несподіваними сюжетними ходами, огнеметними діалогами та достеменними персонажами...

З посібником «Врятуйте кицьку!» навіть сама кицька може нашкрябати блокбастер про власний порятунок, адже тут є все, що стане у пригоді авторам: вправи, завдання, техніки й фішки красного письменства, щасливі знахідки та кумедні факапи. І найголовніше — чіткі формули для написання історії на мільйон!

Тож вищезгаданий метр і заодно викладач Каліфорнійського університету Блейк Снайдер розробив продуктивну письменницьку методу для авторів усіх жанрів. За нею зокрема створені присвячені метру Блейку анімаційний фільм «Як приборкати дракона» і один перекладений кількома европейськими мовами роман-бестселер. Насправді це не все, просто послуговування клясичним посібником Снайдера успішні райтери сприймають як буденне й самоочевидне.

Як можливі мільйонні заробітки, еге ж?

 

 

 

Ілюстрація: Waldemar von Kozak

 

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma