Enigma Enigma

Volodymyr Boyko

2019-09-18 15:49:17 eye-2 3105   — comment 0

Як по «Milki Wey’ю» або як за допомогою «ботів» красти без обмежень та залишатися сухим.

Я Вас вітаю в еру Інтернету, де все таємне стає видимим.

Сьогодні, 18 вересня 2019 року, в Народицькому районі Житомирської області, сталася ординарна подія…для України. Як написали б у підручниках з історії, передмовою до неї слугувала кількарічна, тривала та ­­­­­­­­­­­­­­…. безрезультатна боротьба місцевих селян із фермером-рейдером з Луганщини. Завдяки зверненням місцевих активістів, раніше нами вже висвітлювали основні віхи, дійові особи, герої злі та їх темні владні покровителі - покривателі  ( детальніше тут – «Чи страшна нам радіоактивна корупція у Чорнобильській зоні?» http://https://enigma.ua/articles/chi-strashna-nam-radioaktivna-koruptsiya-u-chornobilskiy-zoni та тут – «Солодка парочка, Андрєєв і Оксаночка.» https://enigma.ua/articles/solodka-parochka-andreev-i-oksanochka).  Однак, той віз ще нині там, …але вже із вкраденим радіоактивним збіжжям.

Отже, що ж сталося 18 вересня в Народичах? Досі ще такого, не було, щоб допис у Facebook, з нашої землі, збирав аж 570 поширень. І це не про день селища, видатного земляка чи талановитий дитячий флешмоб. Все набагато простіше, то про дієвий лайфхак місцевих рейдерів: «перший кричи, –  гвалт, поки крадеш». Цей власний принцип сьогодні, вчергове, презентувало «скромне» сімейство фермерів-рейдерів з Луганщини Андрєєвих, яке ось вже 3 рік тероризує місцевих селян. І немає на них управи, ні в прокуратурі, ні в поліції, ні в сбу. І запам’ятайте, головне в тому лайфхаку: правильно підготуватись і голосніше кричати. А ми вам зараз доведем чому))).

Для Андрєєвих і суд не суд, і правоохоронці не правоохоронці, – це в Народичах вже знають всі. Так і сьогодні Андрєєви вирішили не відходити від власних переконань та розпочали з наступу. Як видно із поширених ними відео: перешкоджати роботі слідчо-оперативної групи то є норма, не виконувати рішення суду то є норма, а закріпити успіх варто за допомогою дієвого лайфхаку «перший кричи, –  гвалт, поки крадеш». І от що ж ми маємо наприкінці 18 вересня в Народичах? Поки одна частина Андрєєвих блокувала правоохоронців інша, з самовільно зайнятих та рейдернутих земель (а це понад 1000 гектарів) «зібрала»/читай вкрала, арештоване радіоактивне збіжжя. Поки одна частина Андрєєвих не виконувала вимоги правоохоронців та знімала відосики про «переслідування», інша, разом із професійними ботами, поширювала гвалт у Faceboo’ці.

Здається нічого дивного і абсолютно банальна історія. Якщо…ви не місцевий житель і Вам тут жити…поряд з Андрєєвими, беззаконня для яких і є норма.

Ми можемо довго захоплюватись американським чи європейським рівнем життя та добробуту, вихваляти їх суди та правоохоронців, але чомусь…завжди дотримання Закону приміряти на інших. (наочно про невиконання вимоги правоохоронця наприклад тут https://www.youtube.com/watch?v=7lp03vyQqj4).  Коли ми стикаємось із виконанням рішення суду (наприклад ухвали Корольовського районного суду міста Житомира від 12 вересня 2019 року у №296/9042/19), як Андрєєви, ми як вони чомусь знімаємо «відоси» та вмикаємо лайфхак «перший кричи, –  гвалт, поки крадеш». Але коли ми стикаємось з вимогою виконання Закону, ми як Андрєєви чи їх боти, чи їх прихильники…клянемо в всьому правоохоронців. Головне «правильно» це все обставити та організувати. Головне – винні всі, крім маленьких андрєєвих у кожному з нас.  Бо як відомо в Народичах, для Андрєєвих беззаконня і є нормою.

Сьогодні, 18 вересня 2019 року, в Народицькому районі Житомирської області, сталася ординарна подія…для України, коли Закон не діє, а суди і правоохоронці для всіх інших…окрім андрєєвих.   

p.s. Перше розслідування, з цієї ситуації, ми завершували фразою: «Чекатимем продовження?» Хочеться, все ж таки, оптимістично додати: Чекатимем продовження чи виконуватимемо Закон?...незважаючи на власних андрєєвих.

p.s. про дієву роботу із вичистки ботів у Facebook можна також ознайомитись ось тут  

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma