Enigma Enigma

Юрко Антоняк

2019-12-27 22:03:45 eye-2 708   — comment 1

Як приЗЕдент петиціями підтирається

Автор (ініціатор): Грезєв Владислав Валерійович

Дата оприлюднення: 25 вересня 2019

Дата відповіді : 27 грудня 2019

Саме таку петицію підтримали громадяни України!

30507 
голосів з 25000 
необхідних

Успішно підтримано

З відповіддю

Збір підписів завершено

СУТЬ ЗВЕРНЕННЯ:

Позбавлення Віктора Медведчука звання "Заслужений юрист України"

І що з того? Дива не сталося. Кремлівська маріонетка, яку задурманені мосагітпропом виборці посадили в президентське крісло, з високого моста плюнула на народне волевиявлення й обмежилася ганебною відпискою. Повноважень, бачте, воно не має і звернень до нього, сердешного, не поступало відповідних! Петиція, бачте, відповідним зверненням не є! Ну звісно, це ж не мотузка, якою його з кремля смикають! 

Геть х**лового зепроданця!
 

  • Відповідь Президента України на електронну петицію № 22/074442-еп ’’Позбавлення Віктора Медведчука звання "Заслужений юрист України", оприлюднену 25 вересня 2019 року громадянином В.В.Грезєвим


Відповідно до статті 40 Конституції України та статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян" 16 грудня 2019 року електронна петиція № 22/074442-еп "Позбавлення Віктора Медведчука звання "Заслужений юрист України", розміщена на вебсайті Офіційного інтернет-представництва Президента України В.В.Грезєвим, набрала 25 000 підписів громадян, необхідних для початку її розгляду Главою держави.
Згідно з Конституцією України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією і законами України (частина друга статті 19).
Повноваження Президента України визначено статтею 106 Основного Закону України, відповідно до пункту 25 частини першої якої Президент України нагороджує державними нагородами; встановлює президентські відзнаки та нагороджує ними.
Чинне законодавство передбачає два механізми позбавлення нагородженого державної нагороди України:
1) за Законом України "Про державні нагороди України" - позбавлення державних нагород може бути проведено Президентом України лише у разі засудження нагородженого за тяжкий злочин за поданням суду у випадках, передбачених законом (стаття 16);
2) за Законом України "Про санкції" - позбавлення державних нагород України, інших форм відзначення з підстав, визначених Законом, може бути застосовано як персональну санкцію до фізичної особи - нерезидента, іноземців, осіб без громадянства, суб’єктів, які здійснюють терористичну діяльність. Рішення щодо застосування таких персональних санкцій за пропозиціями Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України, Національного банку України, Служби безпеки України приймається Радою національної безпеки і оборони України, вводиться в дію указом Президента України та набирає чинності з моменту видання указу Президента України і є обов’язковим до виконання (статті 1, 3 - 5).
Матеріали, що відповідають визначеним законом підставам для прийняття Главою держави законного рішення, до Офісу Президента України не надходили.

В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma