Enigma Enigma

Volodymyr Boyko

2019-09-10 09:06:08 eye-2 3144   — comment 2

Як прокурор сказав: «Ібрагімка нє віноват, він сам упав!» або реалії сьогодення житомирських азербайджанців.

Я Вас вітаю в еру Інтернету, де все таємне стає видимим.

В світлі нещодавно анонсованих керівництвом нашої держави змін у правоохоронній системі, як то кажуть, зрозуміле одне – «Лед тронулся, господа присяжные заседатели !!!». Тільки от чого лише вартий виступ пана Генерального прокурора України Руслана Рябошапки: «ГПУ повинна стати центром, єдиним органом в державі, який впроваджує політику боротьби зі злочинністю….». (повністю тут https://zik.ua/news/2019/08/29/ryaboshapka_anonsuvav_perezavantazhennya_prokuratury_1636765І) І дійсно МИ, на Житомирщині, вже досить давно чекаємо на цей конче необхідний і складний процес.

Проте, стратегія новопризначеного Генерального прокурора не всім його підлеглим до душі. Про що ж саме мова…. На Житомирщині набирає обертів скандал довкола резонансних вбивств громадян Азербайджану (вбивства відбулися у 2016 та 2019 роках читайте тут- https://zhitomir-online.com/index.php?newsid=51441&seourl=khto-i-chomu-zastrelyv-sered-bilogo-dnya-molodogo-cholovika-na-sinnomu-rynku-v-zhytomyri&seocat=top_news  і ось тут – https://zhitomir-online.com/2019/05/20/lycenzyya-na-ubyystvo.html) та чергова ЗРАДА від сріблолюбних прокурорів житомирської обласної прокуратури.

Отже, що ж маємо навколо цих резонансних вбивст. А маємо, ми громадо,  особу «кристальної» чистоти, та «знака якості», правда  поставити нема ніде – пана «Ібрагіма», він же Гасімов Ібрагім, убивця і рецидивіст  (https://myrotvorets.center/criminal/gasimov-ibragim-alovsat-ogly/).

У 2016 році, під час «дружньої» бесіди, або в народі «стрєлкі» між «Ібрагімом» та Севастяновим Романом (в народі «Рома Бакінський») в кафе «Ромка» на Сінному ринку Житомира, останній, в результаті гострої алергії на свинець, взяв та й раптово помер! Запахло смаженим і «Ібрагім» втік до «дружньої» Росії. Та вже з території «привітного сусіда» через керівника місцевої громадської організації «Об’єднана діаспора азербайджанців України» Раджа Гасімова  доводив свою невинуватість суддям та прокурорам….звичайно ж, що за винагороду! Повернувшись до «рідного» Житомира був затриманий правоохоронцями, але ненадовго. (тут детально вся епопея - https://www.zhitomir.info/news_172526.html?fb_comment_id=1644025455634987_1644422268928639). Та вже в травні 2019 році, ВЧЕРГОВЕ, для закріплення позицій,  організував «заказуху» на свого «побратима»-конкурента по бізнесу. Тоді ж був затриманий і ВЧЕРГОВЕ «запрошений» у СІЗО.

З іншої сторони такий самий «брат йому в поміч» «кристальний» Гасімов Радж, і меценат, і активіст, і волонтер, і ніби не вбивця, але…

Так от, як вже знають на Малинському та Сінному ринках люди, останній, з використанням цих… «самих дієвих» важелів впливу намагається ВКОТРЕ витягнути «Ібрагімку» протуреним шляхом….через працівників обласної прокуратури. Це ж не складно, за купюри, що не пахнуть, переконати правоохоронців, що «Ібрагімка нє віновєн». А прокуратура, вже майже 100-відсотково переконана, що «Ібрагім» випадковий свідок двох вбивств, стояв поруч, а зброя з відбитками, то і зовсім не його і в СІЗО вкотре ….сидить «невинна» людина. От з такою вселенською несправедливістю стикнулись наші доблесні працівники обласної прокуратури, - «безперечно» треба «під шум налічки» виправлять. Як вже зрозуміло людям, на Малинському та Сінному ринках, за таких умов – звільнення «Ібрагімки» – вирішене питання, і питання тільки сум та часу. Бо як заявляє в інтерв’ю Канадській місії в Україні (КАНАДЕМ) голова азербайджанської діаспори на Житомирщині, випадковий однофамілець «Ібрагімки», пан Гасімов Радж: «Основной целью нашей деятельности есть правильная интеграция азербайджанцев в украинское общество, оказание всесторонней поддержки представителям диаспоры, защита их прав и интересов, а также донесение украинскому обществу культуры, истории и  традиций  азербайджанского народа» (детально тут – http://www.aze.com.ua/intervyu-glavyi-odau-zhitomira-radzha-gasimova-kanadskoy-missii/).  Ми не готові так одразу сказати чи є історично – безкарне вбивство і корупція – традицією азербайджанського чи українського народів та не хотілося щоб це було такою традицією держави, що ми будуємо. Тому й турбує громаду, в таких реаліях, шановний пане Генеральний прокурор України, лиш одне - хто ж наступна жертва «кристально чистого» кілера «правільно інтегрованого в українське суспільство» і чи зміниться колись місто Ж.(итомир) із зміною влад?

P.s. нами було використано матеріали місцевих сайтів "Житомир.info" та "Житомир online" їх попередні репортажі та розслідування і сайту житомирської організації «Об’єднана діаспора азербайджанців України» http://www.aze.com.ua

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma