Enigma Enigma

Kevin Harris

2024-05-05 07:53:06 eye-2 3924   — comment 0

Як РФ привласнює майно в окупації?

Російська окупаційна влада перевіряє документи власників земельних ділянок на окупованих територіях Запорізької області. Про це повідомило так зване міністерство майнових і земельних відносин. За даними окупаційного відомства, воно проводить заходи щодо виявлення права власності на землю. Окупанти надали господарям ділянок, дач, паїв півтора місяці на підтвердження права володіння. Процес перевірки триває з 22 квітня до 12 червня цього року.

У Центрі національного спротиву зазначили, що російська окупаційна влада у такий спосіб готується до масового привласнення земельних ділянок у регіоні. Підтвердити право власності можливо лише за умови наявності російського паспорта і оригіналів документів. Тож основну масу земель окупанти бажають просто відібрати і далі вже розпоряджатися на власний розсуд.

Там також нагадали, що подібну практику російські окупаційні сили застосовують і щодо квартир та будинків. На окупованих територіях працює так звана «державна житлова інспекція», метою якої є виявлення порожніх квартир, чи квартир, чиї власники залишили регіон. Надалі таку нерухомість оголошують «безхазяйним» та «націоналізують».

Як російська окупаційна влада збирається відбирати земельні ділянки на окупованих територіях півдня України? За якими схемами привласнюють нерухомість місцевих жителів, які виїхали з окупації? Чи є способи захистити своє майно, яке залишилося в окупації, і що робити у випадку, якщо його відібрали окупанти?

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma