Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2019-12-23 10:00:37 eye-2 3383   — comment 4

Як сєпар та заступник голови ОП Андрій Смірнов та сєпар Труба Єфремова відпускали (Аудіо)

Дуже цікаві розмови заступника голови ОПи Зеленського Андрія Смірнова та директора ДБР Романа Труби з'явились у мережі. Серед розмов де йде "рєшалово"  з НАБУ, ГПУ, ДБР дуже цікаво послухати як Смірнов та Труба вирішували відмазати та відпустити російського агента та спонсора проросійських терористів у Луганську Олександра Єфремова. Також, дуже корисно буде розуміти справжні переконання та думки Смірнова та Труби. Вони є однозначні - проросійськи сепари.Так так Зеленський абсолютно свідомо дав великі повноваження сепарам та любителям "рузьке мира" - і це не фантазії "порохоботів". Це їх власні слова зафіксовані на плівках.. Ви зробили це разом.

Більше про товариша Зеленського та Богдана  Андрія Смірнова можна почитати тут Портнов, Лукаш и Зе команда та тут Мальдивы. Предыстория

"Смирнов - виправдання Єфремова
Майбутній заступник керівника Офісу Зеленського 19 липня описує Трубі як відбілюватиме Єфремова.

Смирнов: у мене важливий суд в понеділок по Єфремову
Труба: президент змінився, чого його так довго тримають?

Смирнов каже, що проти Єфремова на відміну від Штепи, нема жодних доказів, що він терорист чи сепаратист. 

Смирнов: Луценко ходит, блять, и рассказывает всем, что он террорист сепаратист. А если по Штепе были вопросы. Они реально были, где эта Штапа дурная бегала с флагом российским. Вы мне по Ефремову покажите хоть что-то. Хоть одно видео, где он стоит, где он кричит, где он финансирует. Ничего нету…
Нам надо сейчас изменить меру с поправкой на решение Конституционного, которую убрали 176 -ю статью на безальтернативность. Изменить меру. И дальше суд на раз-два три по нему сделает «оправдос» - там другого варианта нет.
Труба: це принципово. Прокурори мають сидіти за таку хуйню. Вони мають аналогічно сісти, блять, і посидіти. Нехай півроку-рік, блять, але вони мають відчути, що це таке. 

І на завершення вакханалії правосуддя Смирнов обіцяє Трубі привезти з 🇺🇸Америки кепку 👮‍♀️ФБР.

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma