Enigma Enigma

Никита Конотоп

2020-06-15 12:33:26 eye-2 4363   — comment 0

Як форсять єпископи УПЦ МП в Україні

Єпископи Української православної церкви Московського патріархату, які люто виступають проти автокефалії, живуть у розкоші і приховують свої справжні мотиви. Зокрема, мова йде про учасників скандального Собору, за підсумками якого УПЦ МП розірвала зв'язки з Константинополем.

Так, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней проживає в самому центрі Дніпра в розкішному будинку на території єпархіального центру, побудованого на відведеній за сумнівними схемами землі однієї із міських шкіл. За даними ріелторів, вартість такого комплексу становить не менше 1,6 мільйона доларів США. Кабінет Іринея та його особисті покої також обставлені дуже дорого і зі смаком.

Значну частину доходів митрополита становить благодійна допомога, отримана від «меценатів» з «Опозиційного блоку», основним з яких є одіозний нардеп Олександр Вілкул.

Не меншою підтримкою від нього, до речі, користується і митрополит Криворізький та Нікопольський Єфрем. Він нібито є лобістом сім'ї Вілкула та його батька, мера Кривого Рогу Юрія Вілкула, в кабінетах російських чиновників.

У 2010 році Єфрем за допомогою Вілкула став власником великої земельної ділянки у парку імені Маршавцева, на якому побудував елітний маєток, оточений з усіх боків більш ніж двометровим цегляним парканом.

 

У цьому році Єфрем оновив свій автопарк новенькою «Шкодою Суперб» в розкішній комплектації.

Своєю тягою до розкоші відомий і архієпископ Камянській і Царичанський Володимир. Пересувається він на престижному позашляховику, а в побуті любить оточувати себе елементами солодкого життя.

Офіційно Володимир проживає на території Кам'янської єпархії, але як вдалося встановити, за останні роки встиг побудувати для себе кілька маєтків, захованих від цікавих очей за високими парканами. Один із них - у селі Українка Криничанського району, а другий - у селі Шульгівка Петриківського району.

І це не єдину приклади розкішного життя священників УПЦ МП, яких спонсорує країна агресор та які наживаються на Україні!

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma