Enigma Enigma

Gradov

2021-12-14 17:05:41 eye-2 4471   — comment 0

Як там Німеччина, дуже занепокоєна?

 
 

Министр иностранных дел Украины Дмитрий Кулеба обсудил со своей немецкой коллегой Анналеной Бербок "Северный поток-2" и Донбасс.
Отмечается, что в ходе телефонного разговора Кулеба рассказал Бербок о ситуации на границе Украины и временно оккупированных территориях.

"Мы конструктивно настроены двигаться вперед в рамках процесса мирного урегулирования, который должен начинаться с вопросов безопасности. Уверены, что полное воплощение принципа "сначала безопасность" позволит добиться дальнейшего прогресса и в политической части минских договоренностей", - сказал Кулеба...Приємно чути. Як там Німеччина дуже занепокоєна? Можна мене облаяти як завгодно! Нічого не розумію! До чого тут Донбас? Що у Павлограді Дніпровської області теж йде війна? І у Ростовській...Гуково, Шахты, Новошахтинск...теж сьогодні війна? До чого тут- временно...коли існує, що окупація вже є як тимчасове перебування. Цікаво і не зрозуміло. А хто надає тобі інфу? А що саме ти зробив? Якщо вже так піклуєшся про окуповані..вибач...временно оккупированные, то чому не пропонуєш запровадити Візовий режим з московією?? А у луганді вже давно таке існує. Щоб потрапити на теру лугандонії до своїх Батьків з УкрРеєстрацією то потрідно звернутись до МИД ЛНР. А там маленький перелік, кому можуть надати такий дозвіл. Дуже обмежений! Навіть, якщо звернеться молода людина, щоб навчатись- отримає без проблем. А приїхати до Батьків провідати- кукіш а не дозвіл. Критикувати легше, ніж щось робити? Ні я не критикую? У мене тільки інше бачення. Все зрозуміло вже з першого дня, коли обрали нового президента. Котрого вже почали готували ще у 2016 за допомогою 95 закутку. Я не прихильник Порошенко. Вибори зеліни не визнаю. Оті 73% то до дупи, бо участь у виборах прийняло трохи більше половини. Добре. Аби не Порох! Згоден! Нехай буде так! Чому скомороха обрали? Телевізор переміг. то 95й, то якесь кіно з участю Зеленського. А лист виборчий скільки кандидатів нараховував?
Кулеба, все на сьогодні вже надовго втрачена одна третина Луганської Області. Тільки запам"ятай до кінця днів своїх. Нікому не надано право віддавати а ні сантиметра теріторії. Люди то все тимчасово на Землі. А ота стаття твоя, нагадує кінушку, де Ленін з броніка щось мямлив. Ленін саме з Українською і, так і стоїть у місті. Пропаганда у луганді йде з швидкістю світла на Земній кулі. На світлині...13 річна луганчанка. По сукні видно, що їй 13, а не 23. Знов нову книженцію видали.
 Де? У москві. хто допоміг? писатель- фантаст. після звільнення майором з 1996 року криміналіст, займався розробкою засобів і методики контртерорістичної боротьби,має шість патентів на свої методи боротьби.А з 2000 року вже входить до структури підрозділу антитерора "Альфа", ще і член ради при мін.оборони рф
Сергія Шойгу...просто пісьменник. Знаю, вони у Миротворці. Ну що з цього. А книгу запропоновано прочитати усім, хто до школи ходить. А там і у ВУЗах запропонують. Ставка на молодь іде і дуже впливово йде. А Ви, оті при владі добре допомагаєте. І луганда дуже вам вдячна! Скільки сил, енергії і грошей було витрачено у Щасті. З яким пафосом відкрили КПП. Тепер без перешкод гума то від ООН, то від Червоного Хреста...тільки не відомо, що там, кому і для чого?
Єдине, маю надію, що так і є насправді, коли бачиш від місцевих СМИ. ВСУ розмістили у Щасті, ВСУ перекинули снайперів...дай Боже, що то так і є. А не просто інфа місцева для чергового залякування населення- Кровавими Біндерами, Нациками, Украми...Вже двічі писав про Камбродську Народну Республіку. Вона і сьогодні як і раніше була. На скріншоті є про сьогодні у камброді не від мене. А лугандонія готується до Нового року. Світлин не багато. Отой у куртці Комунарського металургійного...продає Українську ковбасу, бо рашинської вже наїлись...
 
 
 
 

 

 

 

...

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma