Enigma Enigma

Mikki Mon

2022-07-03 18:02:42 eye-2 3707   — comment 0

Як вбиває "руській мір"

Масштабний обстріл Слов’янська та Краматорська з реактивних систем залпового вогню вкотре свідчить, що росія цілеспрямовано обирає своїми цілями цивільні, а не військові об’єкти.

Про це заявив Голова СБУ Іван Баканов, відзначивши, що Служба безпеки та Національна поліція відкрили кримінальні провадження за фактом порушення законів та звичаїв війни (ст. 438 Кримінального кодексу України).

Наразі підтверджено загибель 6 осіб. Також 15 людей травмовано. Огляд місць обстрілів триває.

«Серед загиблих є сім’я з 12-річною дитиною. У переліку мішеней – житлові будинки, садове товариство, фільтрувальна станція, гаражний кооператив… Тобто знову лише цивільні об’єкти, по яким окупанти випустили касетні боєприпаси. Такі дії – чергова терористична атака, котра стала вже звичним інструментом для ворога, і за яку він обов’язково понесе відповідальність», - додав Голова СБУ Іван Баканов.

Ворожі обстріли, які на росії називають "руськім міром" несуть зло, розруху та смерті.

Сьогодні, у неділю російські війська з реактивних систем залпового вогню обстріляли Слов’янськ, у місті, за даними влади, спалахнуло близько 15 пожеж.

Окупанти обстрілюють Краматорськ з РСЗВ "Смерч", спричинивши серйозні руйнування. вчора путінські віська обстрілювали місто з "Градів".

Мешканців закликали залишатися в укриттях.

Віримо в силу та мужність наших захистників!

Віримо в перемогу України!

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma