Enigma Enigma

Интересности

2021-12-29 16:23:58 eye-2 3963   — comment 0

Як вибрати сучасні штори для спальні?

Спальня – це місце нашого відпочинку, і ми заслуговуємо на те, щоб жити в ньому з максимальною комфортністю. Тож щоб обставити його якнайкраще, недостатньо покладатися на вподобання, також необхідно ретельно оцінити функціональність кожного предмета меблів. Наприклад, якщо виготовити на замовлення штори в спальню, вони будуть стильною окрасою та можуть оптимально захищати від сонця, зважаючи на особливості саме вашого приміщення. Дізнайтеся, як збалансувати практичність і естетику за допомогою правильних сучасних штор для спальні.

З часом поширюються нові тенденції в оформленні інтер’єру. Та вони не вплинули на популярність більш традиційних моделей штор для спальні. Найпоширенішими є варіанти з планками, шнурками або завитими краями. Вони можуть бути виготовлені з різних тканин – від найпростішої бавовни до вишуканого макраме. Зручно, в Україні купити штори в спальню можна онлайн. Можна підібрати їх до вікон різних розмірів, також – до відповідного дизайну інтер’єру.

Популярні варіанти:

  • Панельні штори

Це одні з найбільш практичних моделей сучасних штор для спальні. Як випливає з назви, вони складаються з панелей, покритих тканиною, наприклад, бавовною. Ці штори використовуються як на вікнах, так і як роздільники в будь-якій кімнаті. Ті, хто вибирає їх за суттєві лінії, без надмірностей, вже знають, що в більшості випадків їх можна прати, не прасуючи праскою. Однак у панельних штор є очевидний недолік: в закритому стані вони займають більше місця, ніж інші сучасні моделі штор для спальні.

  • Ролети

Збираючи найкращі ідеї сучасних штор для спальні, можна лише підкреслити зручність рулонних штор. Тканина загортається в металевий валик і, коли ви ковзаєте її вниз, вона залишається натягнутою і прикриває вікно без заломів. Внутрішні ролети мають функцію штор і доступні з різних матеріалів – від натуральних тканин, таких як бавовна, до промислових, таких як вініл. Чистити їх дуже просто – пилососом або вологою ганчіркою з м’яким мийним засобом.

Як вибрати штору для спальні?

Правильно вибрати сучасні штори для спальні – це означає купити моделі, які гармонійно вписуються в контекст кімнати.

  • Якщо декор має викликати романтичну атмосферу, штори повинні бути м’якими й зроблені, наприклад, з оксамиту.

  • Якщо кімната обставлена ​​в класичному стилі, то краще висвітлити її за допомогою штор. Вони повинні бути коротше підлоги, зроблені зі свіжих і повітряних тканин, таких як бавовна, льон або віскоза.

  • Нарешті, якщо кімнаті потрібно трохи більше життєвої сили, ви можете покластися на натхнення квіткових візерунків, жакардових мотивів або чарівних вишивок.

Довжину штор для спальні необхідно підбирати відповідно до візуального ефекту, якого ви хочете досягти. Та в будь-якому випадку спочатку переконайтеся, що вони починаються від стелі й закривають віконні рами.

З іншого боку, вказівки на довжину підлоги повинні виходити із загального стилю приміщення. Якщо меблі та аксесуари створюють романтичну й теплу атмосферу, штори можуть бути на 5-10 сантиметрів довшими від рівня підлоги. У спальнях з основними лініями, навпаки, сучасні штори виділяються якнайкраще. Вони мають бути трохи коротше підлоги та з легких тканин.

Вдалого вибору!

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma