Enigma Enigma

Ігор Бондар-Терещенко

2021-10-01 06:21:04 eye-2 3986   — comment 0

Як виконати військову місію і не втратити себе

Ця динамічна, пронизлива і надзвичайно цікава історія затягує у світ фантастичних пригод: військові місії, бойові операції і завдання переплітаються з нелегким особистим життям героїв.

За сюжетом, відтоді, як трьох найкращих хлопців з дитячого будинку вибрали для навчання у секретній військовій організації, минуло кілька років. Їхня дружба зміцніла і згуртувала в період важкого і виснажливого навчання. Однак, щоб скласти останній іспит, потрібно зробити страшний вибір, який все подальше життя тим хлопцям, що залишаться в живих, не даватиме спокою.

«— Ты считаешь, что я об этом не подумал? — спросил Джон и добавил, показывая пальцем: — Вот видишь — в этой комнате семь входов и выходов. Ты думаешь, мы сумеем вдвоем сталько времени продержаться, пока Стив приготовит веревки и вызволит агента? — Ну да, может, и не хватить времени, — промолвил Билл. — Ой, чувствую, что это не так просто все сделать, — молвил Владислав. — Ничего, ребята, мы еще из более жестких переделок выбирались, — подбадривая ребят, сказал Джон. — Ну с этим разобрались, а дальше что? — спросил Билл. — Если с этим все понятно, то вы можете быть свободными ровно два часа, — отчеканил Джон и откинулся на спинку кресла». Тож скільки фантастичних подій чекає на наших героїв! Неймовірних і карколомних, захоплюючих і дуже страшних...

 

Георгий Тома. Etteria. Книга первая. – К.: Саммит-книга, 2021

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma