Enigma Enigma

Gradov

2021-11-20 17:39:40 eye-2 4460   — comment 0

Як все заплутано...

Як все заплутано...щоб без матюків та образ обрати слова...хто такий отой Лещенко? Що воно за ЦеБе таке? Я не прихильник Соколової. Якийсь журнашлюшка робить заклик до СБУ. І тепер СБУ повинно негайно виконувати його висер?. Чому такий гвалт піднівся? Чому не має оскаржень, що то брехня була від блогерши?
Виходить то все правда? Тоді інше, а хто відповідає за Державні таємниці? Люди, котрі здавали присягу про нерозголошення і ставили підписи. То як сталось, що вийшла таємниця за межи? Так з кого потрібно починати? Правду мовлять- А може людина зберегти таємницю?- Може, коли вона мертва. Як і виконавці подій у 2014.
Болотов, Мозговий...усіх не потрібно перераховувати. Вони свою справу зробили і їх відправили у інший світ. Все не має ані виконавців, ані свідків. Сьогодні не на йоту не приймаю обурень і звинувачень у бік населення на Сході. Євромайдан у Києві був кровопролитним. Вічна Слава і Пам"ять, загиблим! Не було кровавих бійок
на Євромайдані у місті, таких як у Донецьку. Що поганого з цього? Була підтримка. І немає різниці, що була вона не Українською. То був свій +! Бо розуміли, що помилились з вибором янека і намагались підтримати Євромайдан. І з різних міст області рушили у Київ. Не подобалось таке єфремки, і почав відправляти на участь у антімайдану. Проїзд безкоштовно+ грошенята, як преміальні. Їхали і були казуси. Оті мітинги проти Майдану проводились за загорожею. Під охороною поліції. Зібрались, перерахували, отримали грошенята, почули, коли потяг у зворот. Як не дивно і чомусь молоді і не один два...не чекаючі і початку до ворот на вихід. Поліціянти їм- Якщо вийдите, то вже сюди вас не пустять! Можна уявити обличчя правоохоронців почувши відповідь- А ми і не збираємось повертатись. Вийшли і на Євромайдан. Прошу дончан не ображатися на мене. У нас не було бійок. І ОДА було захоплено пізніш на три тижні. Місто трималось поки сбушники не здались.
І лише тоді, отримавши зброю, був захват ОДА проросійською бандою. Без зброї нічого не було...Як і сьогодні. Не постачала б роssия зброю...і війна міттєво б закінчилась. А тепер...і міни і фугаси і калаши і снайпери і пропагандон, розрахований на молодь. На Земної Кулі існує лише одна країна- то Україна де хвашизди і біндерівці. І ця пропаганда має свій вплив, бо йде завдяки журналістиків, котрі і росповсюджують, що наказує місцева влада лугандонії, теж свого роду перші пресаташе під тими, хто має владу на данну мить...
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
...
 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma