Enigma Enigma

BlackPR

2019-12-22 11:56:26 eye-2 3508   — comment 0

Як Юрко Іванович Гнилицький готував масове вбивство

 

Після виходу ролика 197 на моєму каналі «УкропінгТV», де розповідається про можливе підготування диверсантами окупантів у 2014 році запуску реактивних снарядів по Северодонецьку та Лисичанську з одного з лисичанських териконів, мене люди попросили більш детально розповісти про установку «Партизан». Зараз я й виконую те прохання.

9П132 «Град-П» («Партизан») — радянська переносна реактивна пускова установка. Розроблена на прохання уряду Демократичної республіки В'єтнам. Розробка пускової установки 9П132 була розпочата в 1965 році за дорученням ЦК КПРС. У завдання входило створення переносної пускової установки для стрільби снарядами на базі М-21ОФ. Перші серійні установки були виготовлені в 1965 році, а перша партія відправлена за кордон навесні 1966 року.

Основним призначенням установки 9П132 є використання партизанськими загонами проти живої сили, вогневих засобів і техніки противника, де ускладнене застосування звичайних артилерійських систем. Пускова установка 9П132 являє собою напрямну трубчастої форми. Для додання обертання снаряду у напрямній трубі зроблений П-подібний паз. Труба монтується на триногу з механізмом наведення. Наводку проводять за допомогою прицілу ПБО-2 і артилерійської бусолі. Установка може бути розібрана на два в'юки. Вогонь ведеться снарядами 9М22М «Малюк» калібром 122 мм. Самі снаряди теж розбірні і складаються з двох частин. Бойова частина повністю запозичена у снаряда М-21ОФ. Запуск ракети здійснюється за допомогою герметичного виносного пульта з кабелем довжиною 20 метрів. Збирання і приведення зброї в бойове положення триває 2,5 хвилини, а розбирання — не більше 2 хвилин.

У 1968 році за розпорядженням Ради міністрів СРСР № 722-рс від 8 квітня, було розпочато роботи з модернізації пускової установки 9П132 та її снарядів. В ході модернізації був розроблений снаряд 9М22МД зі збільшеною максимальною дальністю стрільби в 15 км і снаряд 9М22МС із запальною частиною від стандартного снаряда 9М22С РСЗВ «Град». Крім того були проведені випробування двоствольного варіанту системи. За результатами робіт була виявлена ​​висока нестійкість пускової установки при стрільбі новим снарядом зі збільшеною дальністю при кутах піднесення нижче 20-25°, додання другого ствола в установку обмежувало сектор кута наведення і вимагало збільшення обслуги на одну людини, крім того нові снаряди з вогняною сумішшю показали незадовільні результати при стрільбі.

У ході багаторічного застосування в різних частинах світу, система «Партизан» довела свою високу надійність і безвідмовність навіть в умовах високої вологості. Були відзначені випадки коли пускові установки системи ховали в затоплених рисових полях, а після вилучення вони безвідмовно продовжували роботу. При порівнянні з аналогами ряд американських експертів зазначав, що 107-мм китайська переносна реактивна система легше і зручніше, проте за іншими параметрами таким як дальність стрільби та бойова могутність, ніяких оцінок не наведено.

Наразі, випуск установки «Партизан» зараз налагоджено в окупованій частині України для постачання в окупаційні війська та терористам в країни Близького та Середнього Сходу. Скільки їх там вироблено, невідомо, тож з’явитися та відпрацювати по військових та промислових об’єктах й цивільних кварталах подібні установки можуть в будь-якому регіоні України в будь-який час. Можливо, тоді у декого, хто живе за тисячу кілометрів від лінії фронту, пройде «втома» від війни.

З огляду на те, що Гнилицьким Юрком Івановичем було проведено підготовчу роботу для здійснення терористичного акту в достатньому для того об’ємі, можна вважати його не просто посібником терористів, але й безпосереднім виконавцем терористичного акту. Який не стався лише тому, що окупанти чи то відмінили, чи то відклали запуск ракет. Хоча, можливо, установки «Партизан» та снаряди до них вже чекають свого часу в схронах неподалік від місця запуску…

На картах видно, що з того терикону, де Гнилицький проводив панорамну з’омку, «Партизаном» можна легко дістати до будь-якої точки Лисичанська та до заводу «Азот» в Северодонецьку і частини жилих кварталів цього міста. До терикону легко можна підійти та доставити установку (чи установки) «Партизан» непоміченим і також легко зробити відхід з вогневої позиції, унесши з собою установки. Які можна просто скинути в ставок, аби потім використати їх стільки разів, скільки в тому буде потреба.

І ось ця гнида, Гнилицький, зараз у фаворі лисичанських поліцаїв та прокурорів. Хто хоче більше знати про ту потвору – дивіться ролики на «УкропінгТV». Там ви побачите, що Юрко Гнилицький не лише підла істота, але й збоченець, заради грошенят ладний на все.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma