Enigma Enigma

Ярослав Цвиркун

2020-06-11 06:23:18 eye-2 2517   — comment 0

Як зробити жахливу рекламу? лайфхак

Подивився рекламну вивіску на ресторані й був здивований тим, на скільки вона оформлена неякісно. *Суто моя суб'єктивна точка зору.

1) Цікаво, що це за акція на меню "1+1=1". Типу платиш за 2 й отримуєш 1?

Можна подумати, що це була якась їх "фішка", проте поруч була ще одна вивіска, точно така ж її копія. Однак на ній вже було написано "1+1=3". Тому можна припустити, що це банальна помилка.

2) До речі в цій рекламі ще зацікавило слово "рестрані" без букви "о". Думав спочатку, що помилка. Проте почав гуглити й зрозумів, що таких прикладів багато. Новий правопис?

3) ЗАМОВЛЯЙТЕ один..., а другий ОТРИМУЄТЕ абсолютно безкоштовно. По-перше, звучить "незручно". Набагато краще було б написати "ЗАМОВЛЯЙТЕ ... та ... ОТРИМУЙТЕ..." чи "ЗАМОВЛЯЄТЕ та ОТРИМУЄТЕ". Ну точно не в такій формі.

По-друге, ця фраза ще раз доводить, що "1+1=1" - це була просто помилка.

4) Після слова буднього (що само по собі викликає сумніви) можна було хоча б "дня" дописати.

5) Не зрозуміло, чому зверху слово "всі" після "Акція 1+1 на" заклеїли, а внизу, де великим шрифтом написано "Акція на всі роли" слово "всі" навпаки підкреслили.

А взагалі, мені чомусь було навіть складно читати таку рекламу. Можливо спеціально її робили специфічною, щоб такі, як я фотографували?! Не знаю насправді. Крім того, у них не вдалося запитати. Зачинені чомусь...

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma