Enigma Enigma

Тарасенко Анатолій

2019-12-15 17:48:22 eye-2 3287   — comment 1

якби я вірив експертам...

... я б дійсно вважав, що собаки походять від вовків, а люди - від макак.

Що ДНК не існувало до відкриття кислоти, а -нова - це і є основна характеристика нуклеї-нової.

Паралельні ніколи не перетинаються, але хіба це аргумент для експерта, який також ніколи не бачив точки перетину, але для нього неевклідова геометрія є такою ж існуючою, як і Будда для буддиста.

Складніше - в праві.

Тут можна не вірити, але приймати потрібно. На віру, але потрібно!

Бо одним із джерел для доказування вини чи невинуватості і є висновок експерта.

Хочеш - перебий таким же висновком. Можеш ставити під сумнів, але хто ти такий, якщо у тебе немає корочки, стажу роботи "подібного до флюсу" і тебе не називають гуру чогось там. Крокування по землі, наприклад.

А ще краще, щоб ти розмовляв на не зрозумілій для смертного мові. Ні, не англійській, а мові спеціаліста.

От, наприклад, як скаже звичайна людина на вбивство іншого? Смерть. А експерт? Позбавлення життя. Наче ж одне й те саме, але від противного. Бо експерт! І не сперечайся, адже у нього кандидатська, а то і докторська, а ти тільки в телевізорі і бачив, як кінцівками перебирає та на ніжку налягає. 

Так для мене алібі з цієї пісні набагато переконливіше, чим мудрі папірці про те, що ультранаціоналістичні погляди призводять до дій щодо їх дискредитації.

От гляньте сюди:

Чи не здається вам, що чіткість зображення на відеоматеріалі ставить під сумнів не лише експертну оцінку ходи чи рухів руками, головою, бедрами героїв сюжету, але і гендерну ідентичність осіб? Оцей Кончіт цілком міг би бути переможцем Євробачення, а прироби бороду Савченко - так вилита терористка. І з жінкою не все так однозначно, експерти дорогі. Особливо зі зростом людини в капюшоні: там крім перуки можна ще вушанку сховати, а ви на підбори дивитесь)))

Монтаж. Тут взагалі поле не палене. Чи то плівка смикнулась, чи то цифра микнулась, а експертам підписуйся під цими непонятками. 

Не ставлю під сумнів бажання спеціалістів показати свої знання, відобразити ці знання у відповідному документі, але!

Послухайте:

1.47.42 (НЕ СОВПАДАЛІ!!!)

...А пісня гарно закінчується: та й на мене не дивіться...

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma