Як повідомив мер столиці, водії не будуть перевіряти наявність COVID-сертифікатів або негативних ПЛР-тестів у пасажирів в маршрутках або тролейбусах.
Обов'язок водія - контролювати наявність маски та попередити пасажирів, що така перевірка може бути, тому вони мають мати ці документи. Перевіряти будуть спеціальні мобільні групи поліції, вибірково прямо у транспорті.
Але голова Нацполіції Клименко уточняє, що крім правоохоронців перевіряти ці документи "можуть перевіряти дуже багато служб". "Це і служба Міністерства охорони здоров'я, санітарні лікарні, це і Держпродспоживслужба, це і безпосередньо провідники, якщо це стосується залізничного транспорту", - сказав Клименко напередодні ввечері в ефірі "1+1".
Якщо сертифікату чи негативного ПЛР-тесту у пасажира немає, на нього складуть протокол,і суд може оштрафувати людину на суму від 17 до 34 тисяч гривень.
====================
Віддячити мені за текст дуже просто - криптовалютою SSLX від Sl8.
Що таке соцмережа Sl8:
Стаття на АIN
Пост українською https://bit.ly/3Ao2m1K
Пост російською https://bit.ly/3i4u6l1
Як активувати криптогаманець Sl8 https://bit.ly/39oQikJ
Інвайт для реєстрації a1yN7z
https://sl8.online/invite/a1yN7z
Мій нік у Слейт skyokey
Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma