Enigma Enigma

Gradov

2021-12-28 18:09:34 eye-2 4450   — comment 0

Яким ти будеш 2022...?

У кожного своє ставлення до свят і у мене теж. Для мене не існує розподілу до Різдва. Христос народився до Нового року. Тож головне Свято здійснилось. Залишились майже години. А Новий рік, хоч чекай, хоч зустрічай, хоч не чекай...він Прийде! Що принесе? Тільки мрії і побажання на краще. Минув ще один у мене він вкрав 365 діб мого життя, котре і так неможливо порівняти ні з яким мікроелементом. Дай Боже у 2022 щоб надав розуму тим, хто очолює і керує сьогодні Країною. У таке мало віри, але є мікро надія. Щоб луганда була звільнена. Щоб не провели рехверендум і не надали їй статут особливий. Бо тоді повернеться сюди усе шобло
Єфремови, Пристюки, Голенки, Кравченки...та не дай Боже ще і Мячеславович повернеться. Йому то сьогодні краще, щоб уся область стала лугандою і відійшла до расеи. Можливо тому і поспішають у Золотом робити КВВП, як зроблено у Щасті. Мешканців там не пропускають. А гума пре. То від Червоного Хреста, то від ООН, то ще від когось. А через Золоте ближче буде потрапляти. Та і саме зайві гроши з бюджету є куди використати, щоб потім з пафосом, як у Щасті відкрити. Як ніяк а Велике Будівництво. Знайме то все. У лугандоній за 2021 рік відремонтовано аж ....265 метрів залізничного полотна. Крім двох приміських потягів ( два вранці до міста і два надвечір з міста) почав їздити через добу міжнародний, аж до Ясеноватой. І щоб сам залізнична станція не здохла, та створено автостанція. Тепер проблеми у людей вже на автовокзалі. З інших міс привозять дітвору у "столицю" на ялинку...вибігають за телефони...і ступор. Хлопець років 12...А че она такая бедная? У нас небольшая, но намного красивее...Нічого дивного. В день іграшки ніякої краси не надають. Дійсно бідненько дивиться. Коли темнішає, то світовий вигляд гарний. Тільки побачити таке можуть діти, котрі поруч мешкають, або у Батьків машина є. У Камброді не у всіх машини. Якщо у центрі ще якось можна повернутись маршруткою. То у Камброд міським транспортом після 18ї вжн ніяк. Тільки власне авто, бо немає гарантії, що таксі погодиться везти вас у КНР. Та і відкриття запам"ятається надовго, коли феєрверк летів у людей. Сгадується таке шою Мячеславовича на естакаді вже відбувалось. У парку "Дружба" діти так і не дочекались рекламованого шоу казаків для дітей і подарунків від них. Як і той рік у місті буде двічі чути С Новым Годом!
І через годину- З Новим Роком!...Не дуже небезпечно, але комендатура та сама зустрічати буде. Комендантську годину відмінено буде. Можна і крикнути..З Новим Роком...Як не дочекались і курячі яйця на ярмарку. Пів дня простояли так і пішли...Знов якось не дуже вийшло...тож про саме гарне у "квітучій луганді" я вже не словами, а скринами під писаниною!
 
 
 
...
 
 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma