Enigma Enigma

Интересности

2021-12-20 09:35:47 eye-2 3985   — comment 0

Який матеріал найкращий для спортивного одягу

Для того, щоб придбати якісний спортивний одяг, треба знати, з якого матеріалу він виготовлений. Адже це впливає на комфорт, безпеку та функціональні якості. Ознайомтеся з цим матеріалом, щоб добре розбиратися у властивостях та свідомо купити спортивні речі.

Це огляд найпоширеніших тканин, які використовуються для пошиття спортивного вбрання. Наприклад, одяг Найк у Львові з якісного матеріалу можна придбати через Інтернет. Для того, щоб відчувати комфорт, вам потрібно навчитися вибирати правильний тип тканини для ваших тренувань.

Натуральні матеріали – тваринного або рослинного походження. У виробництві спортивного одягу найчастіше використовується шерсть та мериносова вовна.

  • Бавовна. Бавовняні речі м’які та зручні. Це відносно дешева та універсальна тканина. Її можна використовувати майже для будь-якого елементу вбрання. Але це не завжди гарний вибір для деяких видів спорту. Бавовняні футболки швидко вбирають піт. Це робить їх важкими, ускладнює тренування та може призвести до переохолодження.
  • Мериносова вовна – її волокна відрізняються від інших видів вовни. Вона приємна на дотик, не викликає подразнення та добре зберігає тепло. Також ця тканина добре пропускає повітря, тому шкіра вільно дихає. Мериносова вовна найчастіше використовується для виробництва зимового спортивного одягу. Це дуже подобається людям, що бігають взимку.

Синтетичні матеріали – це поліестер, поліамід, нейлон, акрил та еластин. Вони відносно недорогі та відрізняються високою зносостійкістю.

  • Поліестер дуже популярний серед виробників спортивних речей. Він міцний, стійкий до розтягування та механічних пошкоджень. Його перевагою є низький рівень поглинання вологи. Поліестер не вбирає піт. Це робить його ідеальним вибором для інтенсивних тренувань.
  • Спандекс – це синтетичний та еластичний матеріал. Зазвичай його не використовують самостійно, але він є у складі волокон багатьох спортивних речей. Саме завдяки спандексу легінси ідеально прилягають до тіла. Він робить одяг еластичним.
  • Поліпропілен – надзвичайно легкий та має подібні до поліестеру властивості. Він дуже добре вбирає вологу, тому шкіра залишається сухою під час тренувань.

Інтернет-магазин Lishop Store пропонує спортивний одяг від відомих виробників лише з якісних матеріалів. Доставлення товару здійснюється по всій Україні.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma