Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2020-01-15 13:10:36 eye-2 2576   — comment 1

З червня SkyUp почне літати у Ламеція-Терме, на півдні Італії

Як повідомляє прес-центр SkyUp, авіакомпанія почне літати з Одеси в місто Ламеція-Терме, що на крайньому півдні Італії.

Польоти по середах почнуться з 3 червня і закінчаться 30 вересня. Мінімальна вартість квитків туди і назад без багажу складе 4132 гривень.  Місто ЛамеціяТерме було засновано у 1968 році Артуро Перугіні, який хотів з'єднати в одному місті три: Никастро, Самбьязе і Еуфемія Ламеція. Він планував зробити з нього якусь подобу бразильської столиці Бразиліа, але в Калабрії. Сьогодні у ньому проживають біля  70 тис. людей.

Відпочинок в Ламеція Терме - це і відвідування міста Самбьязе. Місто Самбьазе був давно відомий через свої термальних джерел і лазень. Він перебував на жвавій дорозі Табула Пеунтіджеріана, і сюди приїжджали римські легіонери, мандрівники і гінці для відпочинку і оздоровлення.

Також неподалік від аеропорту Ламеція Терме знаходиться Джіцерія-Лідо (Gizzeria Lido) - місто на море в Центральній Калабрії, Італія, - недалеко від аеропорту Ламеція-Терме. Трохи на північ знаходиться культовий пляж Хен-Луз-Біч (Hang Loose Beach), відомий як місце проведення Міжнародних змагань з кайт-серфінгу. Тут відмінна молодіжна тусовка з гарною музикою і різними заходами так чи інакше пов'язаними зі спортом.

Ботанічний сад, створений в 1972 році, включає в себе різноманітні рослини, яких більше 1000 видів, а міський парк, який займає територію близько 15 000 квадратних метрів, залучає жителів в життя парку, влаштовуючи різні розважальні та спортивні заходи. Також цікаві руїни колись грізного і могутнього замку норманів, фортеця Мальтійських лицарів, зведена в XVI столітті, абатства Сорока мучеників і ченців-цістеріанцев. А Єпархіальний музей зберігає у себе справжній скарб - дорогий скриньку зі слонової кістки XII століття, і кілька картин, створених в XVII-XVIII століттях.

І багато туристів приїжджають сюди поправити здоров'я і поніжитися в термальних джерелах і спа-центрах.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma