Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2021-12-23 04:39:33 eye-2 3347   — comment 1

З Нового року у Києві зростуть тарифи на холодну воду

Чергове підвищення тарифів схвалив уряд Зеленського. Через те, що незаконно призначений Зеленським через брудну схему на посаду голови Нафтогазу Вітренко, повністю знищив всі досягнення команди Коболєва з ефективної роботи  цієї державної компанії. Через це ми отримали енергетичну катастрофу.

В цьому випадку, чергове підвищення на холодну воду пов'язано з рішенням повністю підконтрольної Зеленському НКРЕКП (Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг) Причинами такого кроку назвали зростання цін на електроенергію, обігрів і газ та ухвалення змін до Податкового кодексу.

Але по суті причина ОДНА - ціни на газ. Просто Вітренко та Зеленський - НЕ ЗАКУПИЛИ газ по нормальній ціні до початку газового шантажу Росією. Чому? А невідомо. І зараз, в умовах зростання цін на газ в десятки разів в ЄС (у порівнянні з весною 2021), в умовах фізичної ВІДСУТНОСТІ необхідної кількості газу в газосховищах України для проходження опалювального сезону, уряд Зеленського тільки на транспортування газу до споживача підвищує тарифи вже втретє за рік! І при цьому Офіс президента нам цинічно розповідає, що, наприклад, тарифи на транспорт газу "піднімуть у рамках інфляційних очікувань" (нагадаю - втретє за рік!), а НКРЕКП нам просто розповідає про одне і теж саме - "зростання цін на все", але це все базується на одному - газ. Ось і отримують  чергове підвищення на комунальні платежі спочатку кияни, а потім і всі інші українці. 

Як наслідок злочинної некомпетентності влади Зеленського, тарифи зростуть на 5 гривень і становитимуть у сумі 30,38 грн за 1 м³, з них 5,06 грн ПДВ, зокрема:

  • централізоване водопостачання – 16,164 грн/м³ з ПДВ;
  • централізоване водовідведення – 14,22 грн/м³ з ПДВ.

"Витрати на середньостатистичну сім’ю із трьох людей, які протягом місяця споживають в середньому 6,5 кубометра холодної води, зростуть на 32,50 грн", – підрахували у "Київводоканалі".

І повірте, це ще зовсім не кінець підвищенням сум у платіжках за комуналку.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma