Enigma Enigma

Катерина Макарова

2019-11-05 09:28:02 eye-2 2469   — comment 0

З великою силою приходить велика відповідальність

Фотожурналістика - легко ігнорований аспект журналістики. Це особлива форма журналістики, яка включає збір, редагування і подання новинного матеріалу для публікації, щоб розповісти новину.

Новинна фотографія може піднімати деякі етичні проблеми, такі як смак і порядність, вторгнення і т. д. Згідно Bersak (2006): «З великою силою приходить велика відповідальність. Відповідальна фотожурналістика означає дотримання етичних норм». На додаток до цього, фотографії, як кажуть, мають тісні зв'язки з твердженнями про «об'єктивність».

Ми повинні запитати себе, що новинна фотографія показує своєї аудиторії і як вона інтерпретується новинний аудиторією? Хол (1981) одного разу заявив, що фотографії «часто розглядаються як« буквальні візуальні транскрипції реального світу». Хоча можна стверджувати, що фотографії можуть виявити «упередженість» журналістів і іноді не завжди вважаються ідеологічно нейтральними. Однак це не означає, що фотографії є ​​опосередкованими в порівнянні з іншими компонентами новинного дискурсу. 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma