Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2021-12-29 13:03:56 eye-2 3476   — comment 2

За кордон продано рекордну кількість газу - в той час, коли його не вистачає Україні для проходження зими

Згідно з даними ТОВ «Оператор ГТС України» у листопаді 2021 кількість проданого газу за кордон досягло історичного рекорду – 566 млн куб м, на 24% (109 млн) більше, ніж у жовтні. У порівнянні з листопадом 2020 експорт зріс у 3,7 разів.

Причому експорт газу у листопаді у 53 рази був вищим, ніж імпорт. Так, імпорт газу у листопаді був мінімальним - 10,7 млн куб м, у 14 разів менше, ніж у жовтні. Це найнижче значення з травня 2021р та третє найнижче місячне значення в історії. І це у той час, коли навіть брехун Вітренко визнає, що вже у січні Україні не вистачить газу на 250 мільйонів доларів, а у лютому більше ніж на 500 мільйонів. Знаєте, ці пріорітети Зеленського та його банди нагадують мені початок пандемії, коли у лютому 2020 року Зеленський та Ко продали закордон понад тисячу тонн масок зі стратегічних резервів. І всі ми пам'ятаємо, скільки людей померло через те, що в країні критично не вистачало елементарних засобів захисту.

І ось чергова історія з газом, царювання клоуна привело до того, що було повністю знищенна енергетична незалежність від кремля, яка вибудовувалась роками командою Петра Порошенка, мало цього, є реальна загроза залишити країну без тепла та електрики зимою через тотальну некомпетентність Зеленського та гігантську корупцію, яка перевершила навіть корупцію за часів Януковича. 

За 11 місяців 2021р було експортовано понад 2 млрд куб м газу, а за весь час (з минулого року) – майже 2,4 млрд куб м. За інформацією АТ "Укртрансгаз", запаси газу в українських підземних сховищах станом на початок грудня становили 16,0 млрд кубометрів, зменшившись у листопаді на 2 млрд куб. м. Очільник "Оператора ГТС України" Сергій Макогон надіслав лист-попередження президенту України Володимиру Зеленському, уряду та НКРЕКП, в якому заявляє, що Україні бракує близько півтора мільярда кубометрів газу для проходження опалювального сезону. «Оператор ГТС» звертає увагу, що очікуваний дефіцит газу в опалювальному сезоні 2021-2022 рр. під час пікового похолодання в січні 2022 р. – 128 млн кубометрів, в лютому – 240 млн кубометрів. Прогнозний дефіцит в березні – 1100 млн кубометрів.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma