Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2021-11-21 09:37:48 eye-2 3404   — comment 0

“За кошти платників податків” - петиція про вказування на банерах набрала 25 000 голосів

Петиція щодо вказування на всіх інформаційних матеріалах (баннерах і не тільки) програм про використання бюджетних коштів фрази “за кошти платників податків” набрала понад 25 тисяч голосів, що зобов'язує Зеленського її розглянути.

“Політики, чиновники, депутати часто використовують кошти платників податків для особистого політичного піару. Робота, яку чиновники та депутати, повинні виконувати в щоденному режимі (будівництво доріг, об’єктів соціального призначення тощо) відповідно до умов найму роботодавцями (тобто виборцями) представляється як особисте досягнення окремо взятих людей. При чому не вказується за чий рахунок виконуються роботи, що може створювати у людей оманливе враження про джерела походження коштів на створення тих чи інших інфраструктурних об’єктів чи об’єктів соціального значення”, — ідеться в тексті петиції, яку ініціював директор аналітичного центру CASE Ukraine Дмитро Боярчук.

Напис “за кошти платників податків” на банерах на кшталт "Великого будівництва" має займати не менш 25% площі інформаційного матеріалу.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma