Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2020-01-12 06:31:26 eye-2 3722   — comment 3

Турчинов - за збитий український «Боїнг» повинен відповісти не тільки Іран, але і РФ

Думки здорової людини та державника, що розуміє та готовий відстоювати національні інтереси. Олександр Турчинов заявив, що не тільки Іран, а і його стратегічний союзник РФ повинні відповісти за цей злочин. Цього має вимагати українська вдала, якби вона у нас була. Але сьогодні при владі малороси, тому маємо що маємо....

"Керівництво Ірану змушене було підтвердити свою відповідальність за вбивство пасажирів цивільного українського літака. Це страшна трагедія, яка не може залишитися без суворого покарання винних. Рідні і близькі загиблих потребують не тільки нашого співчуття, але, в першу чергу, справедливості.

Це вже другий пасажирський «Боїнг», який за останній час знищується російською ракетою. І так само, як і у випадку з малазійським літаком, керівництво РФ у своїх офіційних заявах намагалося не тільки підтримати Іран, як свого стратегічного партнера, але і дезінформувати міжнародну спільноту, вигадуючи брехливі версії цієї жахливої трагедії.

Україна повинна негайно вимагати позачергового засідання Радбезу ООН з метою забезпечення проведення об’єктивного розслідування цього страшного злочину та притягнення до відповідальності не тільки керівництва Ірану, але і їх військового союзника - Російської Федерації, яка системно підтримує тероризм та в порушення міжнародних санкцій поставляла до Ірану смертоносну зброю, готувала військових фахівців і, не виключно, надавала безпосередню допомогу при підготовці ракетної атаки, що відбулася 8 січня. "

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma