Enigma Enigma

Сергій Григорович

2021-09-13 11:26:24 eye-2 4443   — comment 1

Задурачкованість українських патріотів і нісенітниця українського націоналізму. Ч.1.


Ну от давайте чесно,... правді в очі...
Ну от, патріот пішов у націоналісти. І що? Каменем по лобі! На! Півтора відсотка електорату на виборах, 0.5 відсотків електорату... От - "це вони дурні", ... не хочуть голосувати...

Давай чесно подивимось! Чим була програма Бандери, наприклад? Ну так, така сама, як і в тебе! Тільки є дуже велика різниця! Дуже-дуже-дуже велика! 

От програма Бандери все - українцям, землю - селянам, заводи - робітникам, націоналізм... 
У 30-ті роки це було поєднання усього самого трендового, самого модного, поширеного, популярного, революційно-загадково-привабливого, того, що ТОДІ по модним теоріям здавалося панацеєю! Під кінець 30-х,... націоналізм був ідеологією самої потужної і промислового передової країни-лідера в Європі.  
Тобто тоді з такою програмою Бандера мав: популярність серед молоді, підтримку трудящих, підтримку потужних сил і урядів майже в кожній країні Європи... Лозунг землю - селянам просувався у той час, коли у більшості народу було сільське господарство: "селянин-плуг-кінь". І тоді "землю - селянам" був сучасний, ефективний, обґрунтований метод господарювання. На заводах руки робочих були ще головною силою і потужністю. Нужденні трудящі пам'ятали і бачили важкий труд на іноземця по 12-14 годин на добу. І куди проти нього? Проти іноземного капіталіста чи барина? В суд? Російський? Польський? Австрійський? 
Така була ситуація і така була величезна узгодженість програми по всім пунктам РЕАЛЬНОСТІ. 

Подивімося на тебе. Що там у тебе в програмі? 
Заводи рабочим!!! Це коли всього 20 років тому, кожній бабці, кожному робочому дали по ваучеру на володіння заводом і всі ті ваучери проміняли,.... самі знаєте, на не буду писати на що. Всі от тільки-тільки бачили це, і всі добре розуміють, що ця твоя ідея не значить НІЧОГО,... нічого доброго. ПУСТИШКА! ПШИК! 

"Землю селянам" кажеш? Це в умовах, коли за цінами на транспорт невигідно на базар навіть їздити? А приїдеш, - в тебе ще буде все дорожче і грязніше ніж у супермаркетах. 

О давай, нехай всі підприємства будуть тільки належати українцям! Яка це "чудова" ідея!  
Та чомусь всі біжать, нехай навіть за кордон, щоб працювати на німецького-польського-норвежського-італійського-... роботодавця, а не на українського. Навіть, - за кордон, відриваючись від родини від дітей... Все одно так краще виходить ... Чудовий в тебе пункт, який нікому не потрібен. Хіба щоб зарплатню затримували на декілька місяців.

О! В тебе ще є націоналізм! Як у Бандери! Треба роз'яснювати, яка різниця між відношенням до націоналізму усіх країн Європи у 30-ті роки і зараз? Між Бандерою який був підтриманий націоналістами популярними в усіх країнах Європи тоді. І між тобою коли націоналізм,  помазаний ім'ям Гітлера ненавидять, стороняться, історично засуджують в усій Європі. 

Ну так от і визначся ти бандерівець, у якого були самі актуальні, самі популярні лозунги у програмі? Чи ти - анти-бандерівець з якоюсь для сьогодення чуХХХнею в програмі.  Це вони-виборці тупі, чи хтось інший? Може це твої пункти програми говорять українцям: давайте по всіх пунктах полаємося з європейцями, залишимося сам-на-сам з московитами і як завжди профукаємо незалежність. Це вони, більшість українців - агенти Пут Іна? Чи може ти?

Так, ти вже трохи починаєш розуміти, як тебе затягнули у якийсь нікчемний відстій,... хіба колись хтось інколи кине копійку/допомогу лідерам за твоє мілке хуліганство. Отакий у тебе вийшов "патріотизм". І тоді ти скажеш: "Ой, чомусь за результатами виборів Українці це - не українці."  Може варто усвідомити, що ніт, це  тебе просто затягнули в застарілу нікчемну дурню бандерівсько-анти-бандерівську, отстойно-лузерську. 
В якусь комічну організацію, де хоча б один лідер мріє, хоч  колись, хоч якось потрапити в офіційний парламент! Чи може мріє, хоч колись зустрітися з кимось з керівництва значущих європейських партій. 

Ідіотизували і задурачкували вас конкретно. ... Добре. У тебе ж є  хоч якась надія, що я пишу це, не просто тому, щоб постібатися над тобою? 

Просто от для наглядность і уяви Бандеру, який стояв з програмою, в якій кожен пункт на той час був передовим, популярним, вів до добробуту народу, до дружби і взаємопорозуміння з європейськими країнами. І уяви себе сьогоднішнього "націоналіста" який стоїть з програмою в якій кожен пункт є шкідливим, застарілим, всі знають що він зараз є не ефективний, з позаминулог суспільного укладу. Чи є "заводи - робочим" ленінсько-комуністично-московитський пункт,  яким ти будеш сваритися з усіма європейськими країнами, і з яким тебе приймуть тільки комуністи на московії. Ще уяви як поруч з тобою-націоналістом у 21-му столітті стоїть поруч Гітлер. Чи це той самий Гітлер який до 1939 року взагалі для більшості Європи був просто ефективний прогресивний європейський лідер, до якого приєднувалися добровільно???

Дивись головне, - який нафіг націоналізм ??? ??? Націоналізм це - коли титульна національність обмежує права інших національностей. Це просто вас задурачкували, це не має ніякого відношення ні до українців, ні до тебе. 
Україна зараз ще й досі знаходиться в стані, коли  пригнічена і обмежена сама українська національність, коли інші національності наводять гібридні війни мародерство грабунок ресурсів, величезних територій України.  
Який тут "націоналізм"??? Коли є ось тримай, - "НАЦІОНАЛЬНО-ВИЗВОЛЬНА БОРОТЬБА", "УКРАЇНСЬКИЙ ВИЗВОЛЬНИЙ РУХ", "НАРОДНО-ВИЗВОЛЬНИЙ РУХ", "ПАТРІОТИЧНО-ВИЗВОЛЬНИЙ РУХ",...  які будуть з симпатією прийняті в будь-якій країні Європи, які з розумінням будуть прийняті кожним українцем. 

Дивись, якщо зовсім простіше: то у Гітлера був націоналізм, а в інших країнах проти Гітлера була національно-визвольна боротьба і від Гітлера в тому ж числі. Зрозуміла різниця? 
Це зараз Пут Ін, як колись Гітлер, каже що "українців немає і вони не потрібні", от це - нацизм. 

Націоналізм (сучасно-застарілий) зараз в Україні це - деструктивна течія фантомної пам'яті. Завжди якийсь московитський гаманець підкине грошиків "невідомо від кого", невидима рука просуне лідерів в "український націоналізм". Просто щоб мати собі один з найдешевших, періодично керованих пропагандистських жумпелів: "Вот смотрите, - украинские нацисты!!!" Це ВСЬОГО за пів-зарплатні скабєєвої. "Вот их гитлеровская суть!" Це просто як лабіринт-тупик для молодих українських патріотів.

А головне ти зрозумій що цією єрундою на виборах створюється ілюзія, що у нас за національну українську ідею, не там кожен другий, не кожен п'ятий,... а - півтора відсотка!!! Це один з семидесяти. Класно? Да? Така от ідея "чудова"... Ну скажи, що це не нісенітниця.

Далі буде. 

P.S. Пішла передбачувана реакція:

Krikun Krikun
Ну нарешті, від душі. А то розвозить, як кіт по глині. Тре було зразу: ненавиджу і боюся українських націоналістів, власне за цим і прийшов, щоб випорожнитися. Далі буде те ж саме про мову, прапор, герб, історію. Які ж ви, мскалики, занудні.
Serhiy Grigorovich
І де це в мене тут "ненависть"? Ви просто злякалися. Стаття, начебто навпаки. Просто направлена проти тих, хто задурачковує українських патріотів у безглузді тупики відсталості, нікчемності, андеграундності і дурачкізму. Тихенько, "патріотично", методично, десятиліттями... Не треба намагатись сублімувати вашу справжню антипатію/ненависть до 1.5 відсотка на виборах на мене.До чого тут я, коли є люди які вхопилися у прапор патріотизму і проголошують нікому не потрібні програми з позаминулого економічного укладу, ... і абсолютно логічно отримують на виборах 0.5 - 1.5 відсотка виборців. І тим взагалі позорять і опускають національно-визвольну ідею у якийся замшелий ганебний хлам. А ви їм аплодуєте ... за благообразні балачки про якусь давнину. А які результати виборів від цих балачок ??? А я .... Комусь же колись якось вас потрібно будити? Очніться !!!

Всі статті Григоровича тут: 

Первый открытый публичный бесплатный акт раздурачковывания русскоязычных людей. Ч.1. 
https://site.ua/serhiy.grigorovich/pervyi-otkrytyi-publicnyi-besplatnyi-akt-razdurackovyvaniya-russkoyazycnyx-lyudei-c1-iy36638   

Второй(полный) открытый публичный бесплатный акт раздурачковывания русскоязычных людей. 
https://site.ua/serhiy.grigorovich/vtoroipolnyi-otkrytyi-publicnyi-besplatnyi-akt-razdurackovyvaniya-russkoyazycnyx-lyudei-i04ee4k 

Великий день роздурачковуваня України ! Ч.3. Довгоочікувана головна частина. 
https://site.ua/serhiy.grigorovich/velikii-den-rozdurackovuvanya-ukrayini-c3-dovgoocikuvana-golovna-castina-i7gqq6w 

Великий день роздурачковуваня України ! Ч.4. Довгоочікувана най-най-головніша частина. 
https://site.ua/serhiy.grigorovich/velikii-den-rozdurackovuvanya-ukrayini-c4-dovgoocikuvana-nai-nai-golovnisa-castina-i7kppo3  

МАНІФЕСТ ГРИГОРОВИЧА
https://site.ua/serhiy.grigorovich/virisalnii-bii-z-epidemijeyu-ogluplennya-slovyan-i7p9eep  

Зізнання без каяття. Частина 3 Як ми організували успішну інформаційну атаку на українську державу 
(Блогер викрив як московія розповсюджувала по Україні не правильний математичний довідник.)
https://site.ua/serhiy.grigorovich/ziznannya-bez-kayattya-castina-3-yak-mi-organizuvali-uspisnu-informaciinu-ataku-na-ukrayinsku-derzavu-i73poz8 

9 травня. Підсумки. Таке велике, складне і контроверсійне свято. Як пояснити дітям і прабабусям. 
https://site.ua/serhiy.grigorovich/9-travnya-pidsumki-take-velike-skladne-i-kontroversiine-svyato-yak-poyasniti-dityam-i-prababusyam-i7z8l84 

ТЕПЕР МИ ВИМУШЕНІ ДОКОРІННО ЗМІНИТИ ІСТОРІЮ УКРАЇНИ. МИ МАЄМО ОГОЛОСИТИ ВІЙНУ ПОЛЬЩІ ...
https://site.ua/serhiy.grigorovich/teper-mi-vimuseni-dokorinno-zminiti-istoriyu-ukrayini-mi-majemo-ogolositi-viinu-polshhi-i0kq552  

Чому українці такі тупі? 20-й додаток до Маніфесту Григоровича. 
https://site.ua/serhiy.grigorovich/comu-ukrayinci-taki-tupi-20-i-dodatok-do-manifestu-grigorovica-i7l8k31 

Страшилки про «найкращу» совєтську освіту.
https://enigma.ua/articles/strashilki-pro-naykrashchu-sovetsku-osvitu  

Зізнання без каяття. Як ми організували успішну інформаційну атаку на українську державу. Частина перша. 
(доказ того, що найвищі посадовці України інформаційно заблоковані) 
https://site.ua/serhiy.grigorovich/ziznannya-bez-kayattya-yak-mi-organizuvali-uspisnu-informaciinu-ataku-na-ukrayinsku-derzavu-castina-p-i0e96zj  

Чим мені особисто допомагає Президент Зеленський! 
https://site.ua/serhiy.grigorovich/cim-meni-osobisto-dopomagaje-prezident-zelenskii-iy9plgx 

НЕ ПРОЙШЛО І РОКУ ... ВООЗ ОНОВИЛА РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО НОСІННЯ ЗАХИСНИХ МАСОК 
https://site.ua/serhiy.grigorovich/ne-proislo-i-roku-vooz-onovila-rekomendaciyi-shhodo-nosinnya-zaxisnix-masok-iyqeo2e 

Інші статті Сергія Григоровича.
https://site.ua/serhiy.grigorovich/  
https://enigma.ua/users/serhiy.grigorovich  
https://www.facebook.com/serhiy.grigorovich 

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma