Enigma Enigma

Kevin Harris

2019-09-17 09:33:34 eye-2 8   — comment 0

ЗАГРАВАННЯ ЛІНДНЕРА З ПУТІНИМ

Український уряд обурила поведінка лідера ФДП Крістіана Лінднера. Його вимогу до посилення діалогу з Росією український посол Андрій Мельник характеризує як "загравання" з президентом Володимиром Путіним. Мельник дотримується протилежної думки: діалогу вже занадто багато.

Посол України в Німеччині Андрій Мельник різко відреагував на політику лідера ФДП Крістіана Лінднера щодо Росії. "Виглядає нелогічно, коли лідер ліберальної партії «фліртує» з Путіним, який вже п’ять років веде криваву війну проти України і водночас жорстоко знищив опозицію в Росії", - пише Мельник у дописі для преси Німеччини.

Нещодавно Лінднер у своєму в інтерв'ю вимагав «іншої політики стосовно Росії» та «нових сигналів для діалогу» з Москвою.

Посол Мельник відповів на це, що «неправильно стверджувати про відсутність діалогу з боку Німеччини із владою Кремля. Навпаки, діалог з Москвою – занадто великий і, на жаль, малорезультативний».

Ідея Крістіана Лінднера включити Росію до G7 була абсолютно хибною, адже «жодної з причин вигнання Москви з цього органу після злочинної анексії Криму та військового вторгнення на схід України до сьогодні не вирішено», - пише Мельник.

 

Джерело: 

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma